Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ennyire fájdalmas menstruáció?...

Ennyire fájdalmas menstruáció? (részletek lent)

Figyelt kérdés

szept 25.-én (tegnap) jött meg, és iszonyű fájdalmaim voltak, 2 órán keresztül fetrengtem az ágyban alig emlékszem vmire abból, aztán nagy nehezen elmúlt... ma meg pár óránként bele-bele nyilalt a petevezetékbe... olyan mintha beledöfnének egy kést és forgatnák... iszonyúan fáj...tegnap négy gyógyszer volt bennem és éppen hogy jól lettem.. ma már van bennem egy cataflam és így is fáj... pedig a cataflam mindig segít... és amit végkép nem értek hogy MINDIG a jobb oldalamnál van ez a balt meg sem érzem.. az sose fáj... és ennyire még sose fájt... mindig fáj de CSAK a jobb...

ez mitől lehet? volt már vkinek ilyen? és most menzesz előtt is jobban megéreztem ezt az oldalt.. 2 hétig majd mindennap iszonyúan fájt a mellem.. :( nagyon rossz most nagyon szenvedek... :(

21 éves vagyok.. 13 éves korom óta menstruálok...


2011. szept. 26. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Ha eddig nem fájt menj el nőgyógyászhoz a problémáddal. Lehet petefészekgyuszi (nekem is volt), de akár vakbélgyuszi is lehet. Mindenképpen doki!
2011. szept. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Igen, lehetséges. Vmilyen hormonprobléma, mióma, vagy pco.

Olyan erős fájdalmak is lehetnek, mint a szülési fájdalom.

A cataflam tartós szedésével vigyázz, mert allergiás reakciót válthat ki.

Inkább ritkábban szedd, néha dobj be egy valami tömény alkoholt, ha lehet, vagy nagyon jó még az Algof..-M is.

2011. szept. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és mikor menjek a nőgyógyászhoz? két menzesz között? jobb vagy bal oldalnál?? :S mikor tudja ezt a problémát megvizsgálni..?
2011. szept. 26. 18:08
 4/4 anonim ***** válasza:
47%

Menj azonnal nőgyógyászhoz amint tudsz. Nőgyógyász csak rákszűrést nem tud menstruáció alatt végezni, egyébként megvizsgál ugyanúgy ha megvan akkor is. Nem kell széggyelni, ez a munkája, látott már rosszabbat is mint egy menstruáció.

Ha van lázad vagy hőemelkedésed, akkor viszont azonnal menj ügyeletre, mert lehet vakbél gyulladásod van, és abba bele is halhatsz ha nem kezelik.

Amúgy ha máskor is szoktál görcsölni, Apranaxot kérj az orvostól, jobb mint a cataflam, nem szokik hozzá úgy a szervezeted, meg nincsenek olyan káros hatásai.

2011. szept. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!