Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen az applikátoros tampon?...

Milyen az applikátoros tampon? Hol lehet kapni? És aki használta/ja, írjon, hogy mennyire vált be!

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát sima tampon csak van hozzá egy applikátornak nevezett papír vagy műanyag pálca, amivel behelyezheted, és akkor nem kell az ujjadat használni, meg higiénikusabb.

Asszem már sehol nem kapható az országban, egy rövid ideig talán volt valamelyik márkának pár éve.

2011. szept. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy már régebbi kérdés, de hátha másnak is segít. Nálunk Angliában szinte csak ilyenek kaphatók. Vannak simák is, de azok kevésbé népszerűek. Maga a "kütyü" úgy néz ki, hogy van 2 egymásba illesztett henger. A nagyobb részében van a tampon, alul a kisebb hengerből pedig kilóg a zsinór. A nagyobb hengert a hüvelyedhez helyezed, éppen csak, hogy egy picit becsúsztatod és a kisebb hengert ütközésig megnyomod. Így az betolja a tampont a megfelelő helyre. Azt nem tudom, hogy Magyarországon melyik márka és hol kapható, de mivel nálunk a leggagyibb noname tamponhoz is van ilyen, gondolom otthon is van. Sztem olyan helyeken érdemes keresni, mint dm. Én itt az Aldiban vagy Asdaban szoktam venni, nem tudom, h ezek a boltok vannak e otthon. :)
2012. aug. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!