Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megemeltem magamat és majd...

Megemeltem magamat és majd kiszakad a bal petefészkem mit tegyek? Sürgős

Figyelt kérdés
Nem vagyok terhes.Fáj hasogat bele, ülni is alig bírok, és beleáramlik a lábamba a fájdalom.
2011. szept. 30. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet h havonta előfordul ez veled, csak nem figyeltél fel rá? a tüneteid peteéréstünetekre hasonlítanak.Ha holnapra vagy holnaputánra elmúlik, peteérésed volt:-) én azt hittem havonta felfázok, de nem:-)
2011. szept. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs peteérésem tudom, sajnos a nagyon nehéz ágyamat húztam át a szoba másik végébe nem gondoltam volna hogy ilyen bajt okoz, attól kezdve kb fél órája, nagyon de nagyon fáj, és félek, nem tudom mitől lehet, meg mit csináljak.
2011. szept. 30. 20:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha az emelés óta fáj, akkor egyáltalán nem biztos, hogy a petefészked az, lehet lágyéksérved is. Apukámnak is ugyanígy fájt (benne természetesen fel sem merült, hogy a petefészek lenne), meg is műtötték.
2011. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút lágyéksérves tünetek. Érdemes minél hamarabb elmenni a dokihoz.
2011. szept. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
uhh...kezd csökkenni a fájdalom, elmúlhat vagy nincs rá esély?
2011. szept. 30. 21:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Na ezt így távba senki nem tudja megmondani neked, ha szemernyi kétséged is van, irány az ügyelet!!!
2011. szept. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mi történt azóta? elmúlt?
2011. okt. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen , elmúlt hálistennek, éjjel még fájt felkeltem párszor de már megszűnt teljesen.köszönöm szépen a válaszokat.
2011. okt. 1. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!