Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Későn keresem fel a nődokit?

Későn keresem fel a nődokit?

Figyelt kérdés
Kb. egy éve kezdtem el nemi életet élni. Eddig nem volt panaszom. Most sincs, viszont olvastam, hogy fél évvel az első után már ajánlott elmenni. Késő, hogy csak most megyek? :S
2011. okt. 1. 18:32
 1/5 A kérdező kommentje:
(Egy fiúm volt ez alatt a kb. egy év alatt és nem voltunk együtt sokat.)
2011. okt. 1. 18:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mondom azt, h én helyesen tettem de 18 éves koromban kezdtem nemi életet élni, és 22 évesen mentem először nőgyógyászhoz. Semmi panaszom nem volt, csak fog.gátlót akartam íratni. Nem volt semmi bajom, és a doki se cseszett le vagy ilyesmi.
2011. okt. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki elkezd nemi életet élni, el kéne mennie a nőgyógyhoz,DE sosincs késő, ne aggódj, kérj idópontot, és menj el! Esetleg írhat fel neked fogamzásgátlót, vagy más cuccot is-Nuvaring gyűrűt, ha szedhetsz/ használhatsz hormont, és ha te is akarod.

Ezenkívűl lehet, hogy be kell ülnöd a vizsgálószékbe, és megvizsgál majd, nem fáj, kézzel benyúl a hüvelybe, kesztyűvel. Esetleg csinál egy ultrahangot, az se fáj, ne aggódj. Csak menj el!:)

2011. okt. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogyis, menj nyugodtan. És mostantól, évente egyszer szűrésre mindenképpen.
2011. okt. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Október végén megyek. Oké. :) Köszönöm, csak aggódtam kicsit, hogy most akkor nem lesz-e baj. Amúgy 21 leszek.
2011. okt. 1. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!