Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet koze a menzesznek az...

Lehet koze a menzesznek az évszakokhoz?

Figyelt kérdés
12 napja késik és foggalmam sincs miért, eddig mindig percre pontosan járt. Már 1 tesztet is csináltam, szerencsere negatív lett. De akkor mitol késhet ennyit? Se megfázva nem voltam, gyógyszert se szedtem, stresszesebb se voltam..semmi ilyesmi. Az évszak, idojáraás változásnak lehet vmi koze hozzá? :D
2011. okt. 1. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen régóta van meg? Ha évek óta, akkor ennek az orvos a megmondhatója.

Ha eddig nem volt köze az évszakokhoz miért most kezdené el?:D

2011. okt. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
6 éve van meg, szóval évek óta. De májusig szedtem fog. gátlót ( ciszta miatt, meg az elott nem járt pontosan..) de május végen, ahogy abbahagytam ugyanúgy pontosan járt mint a tabi szedése alatt..Szóval, jún.júl,aguszt. napra pontosan megjott... szóval nem hiszem, hogy a tabi elhagyása lett volna a gond...
2011. okt. 1. 23:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a holdfázisokhoz van köze. Pl régen semmi köze nem volt hozzá, most már ha késik pá napot és már nincs telihold, vagy telihold utáni pár nap képes várni a következőig XD Nem tudom miért csinálja, de én is megvoltam ijedve először. Okozhatja még rendszertelen nemi élet is. Állítólag 2 hét késés még nem számít.
2011. okt. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazad van, mert valószínűleg a ciszta a gond. Nőgyógyász és endokrinológus lesz ebből azt hiszem...
2011. okt. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hirtelen időváltozástól "megbolondulhat."
2011. okt. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!