Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem éreztétek sohasem úgy...

Nem éreztétek sohasem úgy nőgyógyászati vizsgálat után, mintha egy kicsit megcsaltátok a párotokat?

Figyelt kérdés

Minden rendben volt a (férfi) nőgyógyásszal, rendes is volt, de mégis napokig rossz érzésem volt utána, mintha megcsaltam volna a páromat...

Lehet hogy nőt fogok keresni....


2011. okt. 2. 08:01
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
33%
én sosem éreztem ilyet.
2011. okt. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
73%

Nekem egyik dokinál inkább olyan érzésem volt napokig, mintha megerőszakoltak volna. Úgyhogy sürgősen kerestem egy olyat, amelyik normálisan beszél a betegeivel, és nem egy nulla emberileg.


A női méhésznél nem fogod úgy érezni, hogy egy nővel csaltad meg?:)

Ha egyébként rendben van a dokival minden, ismer, és nem ajánlanak sokkal jobbat, nem érdemes ezért másikat keresni.


A kellemetlen érzés lehet, hogy így se fog elmúlni.

2011. okt. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
11%
ma 08:13-as: a "méhész" meg a "nögyógyász" két teljesen mást jelentö fogalom, nem ártana, ha utánanéznél, hogy melyik mit is jelent...
2011. okt. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
39%
Természetesen nem. Az orvos az orvos. A vizsgálatnak semmi köze a szexhez
2011. okt. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem élvezted a vizsgálatot, márpedig gondolom nem élvezted, akkor nem csalod meg a párod.
2011. okt. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
65%
egyszer én is éreztem hasonlót..nagyon rossz volt, de én azóta másik orvosra váltottam.
2011. okt. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
25%
Hát,nem. Nagy marhaság.
2011. okt. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
28%
Miért, élvezeted?
2011. okt. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
75%

ma 08:35

Figyu, ezt mondd már el azoknak, akikkel kikezdett a nőgyógyászuk (többen is írtak erről már ide). És képzeld el hogy érezhettek, hogy egy idegen férfinak, aki szexuálisan kívánta őket mutogatták maguk, és az fogdosta őket...

Ennyit arról, hogy az orvos az csak orvos. Az orvos is első sorban ember, és az emberek között mindig vannak mocskok, így sose tudhatod melyik férfi nőgyógyász vizsgálgat téged magában kéjesen.


Kérdező,

Én azt tudom neked mondani, hogy bár még szűz vagyok, de van barátom már, viszont egy probléma miatt nőgyógyászhoz kellett mennem, és anyukám női nőgyógyászához mentem, akihez ő mindig jár és meg van vele elégedve. Nah és én előtte nagyon kivoltam, meg féltem, és nem akartam magam megmutatni, de aztán amikor találkoztam vele, a doktornő nagyon kedves, mosolygós volt, a vzsgálat előtt elbeszélgetett velem, kérdezett a tanulmányaimról, és a vizsgálat során is óvatos és rendes volt.

Úgyhogy nekem se szégyenérzetem, se semmim nem volt. Meg igazából pár barátnőm öltözéskor már úgyis látott meztelen, és ez se sokban különbözött attól, szóval nem éreztem, hogy bármi miatt rosszul kéne éreznem magam. Nekem ez az élményem van vele.

2011. okt. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
52%
Őszintén szólva a mai világban sajnos ugyanúgy el tudom képzelni egy nőről, hogy azért megy nőgyógyásznak, mert vonzódik a női altesthez, mint egy férfiról. A helyzet az, hogy nekem ezzel kapcsolatban épp egy női dokinál volt kellemetlen élményem. A mostani orvosommal szerencsére nincs ilyen gond.
2011. okt. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!