Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek először szolizzak...

Szerintetek először szolizzak és utána kozmetikus vagy előbb kozmetikus és azután szoli? Melyik jobb a bőrömnek? Tudom hogy a szoli nem tesz jót.

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Eőször kozmetikus, már ha tisztító kezelésről van szó, aztán a szoli. Ha esetleg valamilyen hámlasztó kezelés (AHA-s, vagy mikrodermabráziós stb), akkor utána viszont tilos a szoli! Egyébként meg tényleg nem tesz jót a bőrnek.:)
2011. okt. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyiket se közvetlenül egymás után. Legfeljebb 1-2 nap különbséggel. Kozmetikus után begyullad a bőröd ha szoliba mész-bár nem írtad, mire mennél, de gondolom, a bőröddel lesz valami csinálva, szoli után meg csak ne menjél már mert másmmilyen lesz a bőröd és a kozmetikusnak lesz nehezebb dolga.
2011. okt. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tini kezelésre megyek szóval pattanás nyomkodás.
2011. okt. 2. 14:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Jesszusom!!! Eszedbe ne jusson se előtte, se utána!!! Jaaaj, hagyd pihenni a bőröd legalább egy napot, és majd utána!! Utána már segíti is a pattanások,(vagy a kezelt bőr) gyógyulását, de így közvetlen előtte, utána nem szabad!!
2011. okt. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

14:55 és 15:18 vagyok, bocsi, kicsit túlreagálva írtam de nekem is volt, és kimondottan megkért rá a kozmetikus, hogy ne menjek. 1 napig utána hagyni, és a kozmetikus utáni második napon mehetsz, mert előtte begyulladhatnak!! Vigyázz!

:-)

2011. okt. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2011. okt. 8. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!