Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van mindig lelkiismeret...

Miért van mindig lelkiismeret furdalásom ha leborotválom "ott"? (csak nyáron vagy ha orvoshoz megyek akkor szoktam) Kicsit úgy érzem magam mint ha valami ribanc lennék.25L

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 14:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Miért lennél az? Ez a személyes higiéniád. Én sem szeretem ha menstruzok és a szőr belelóg a vérrel teli betétbe..Jó, elég gusztustalan voltam, de attól függetlenül, hogy van-e valakinek állandó partnere, vagy nincs, más is borotválja. Ez csak kényelem és higiénia. Ha karika lenne a mellbimbódban, akkor gondolkodhatnál ezen, hogy ribi vagy :D
2011. okt. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg a karikától sem ribi senki. Mindenkinek a saját maga döntése, hogy mit tesz a testével. Kértél már pénzt pasitól ke*félésért? Ha nem, akkor nem vagy ribi, nyugi.. :-)
2011. okt. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
köszönöm a nyugtató szavakat :)
2011. okt. 3. 15:16
 4/28 anonim ***** válasza:
70%
Ne legyen lelkiismeret furdalásod, viszont csak az orvos kedvéért nem kell borotválni, ha máskor sem teszed. Neki tök mindegy milyen!
2011. okt. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
engem zavar és nem akarom hogy esetleg azt mondja hogy nem vagyok igényes
2011. okt. 3. 15:47
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosok (a sok buta kommentelővel szemben) tudja, hogy a szőr azért van ott, hogy védelmet nyújtson.
2011. okt. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
65%
Igaza van az előttem válaszolónak! Azt pedig felejtsd el örökre, hogy igénytelen vagy, ha szőrös a puncid! Ez óriási baromság!
2011. okt. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
70%

Tök egészségtelen a borotválás!!!

Izzadni fog a puncid, elfertőződik a borotválástól esetleg, stb....

2011. okt. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
37%

A sok buta kommentelő azt is tudja, hogy a szőrben is hemzsegnek a baktériumok! Mit gondolsz a muszlimoknál miért kötelező 40 naponként a szőrtelenítés?? Szülés előtt, műtéteknél úgyszintén.

A borotválás valóban nem egészséges, mert mikrosérüléseket okoz és fertőzés jöhet létre. Ehelyett intim gyanta (sterilen!), vagy végleges szőrtelenítés az ajánlható.

2011. okt. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
56%

11:12


mosakogggyál!!!


éa akkor nem fognak a szőrben is hemzsegni a baktériumok!

2011. okt. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!