Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mini tampont gyárt még valamel...

Mini tampont gyárt még valamelyik cég az o. b-n kívül? Online láttam a tampaxnak is és az ellen-nek is, de a tampax gyakorlatilag sehol nem kapható az ellen meg rohadt drága. A normál tamponok amúgy mennyivel nagyobbak, mint az o. b minije?

Figyelt kérdés
rohadt csóró vagyok és nem akarok mindenfélét megvenni és kipróbálni, mert nincs senki, akinek oda tudnám adni az esetlegesen nem jó tamponokat...
2011. okt. 3. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Nem sokkal nagyobbak, nyugi.

minit nem nagyon láttam mástól én se, de szerintem egy normált simán használhat a legkezdőbb szűzlány is gond nélkül.

Javaslom a naturellát olcsóbbakból pl.

2011. okt. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. okt. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem szűzlány vagyok :D, de a minit alig tudom feltenni - és folyamatosan nyomja a húgyhólyagom - amúgy is jobb szeretem a betétet, de sajnos muszáj néha a tampon


viszont a mini néha kevés (óránkénti csere mellett átázom), az o.b val meg nem csak az ára a bajom, hanem, hogy a legutóbbi 2 csomagban egy csomó olyat találtam, aminek jön le az a vacak nejlon borítása (pro comfort) :S

2011. okt. 3. 20:07
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Szia én ajánlanám neked a DM-es Jessa normál tampont, én most vettem, és meglepődtem, hogy mennyivel kisebb más (pl.Naturella, OB normal) tamponoktól. Nekem bejön, mert amúgy gyenge a vérzésem, és ennyi épp elég, és az ára is jó, olcsóbb. De a betétei is nagyon jók.
2011. okt. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, kipróbálom
2011. okt. 3. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!