Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tarakanova Irina doktornővel...

Tarakanova Irina doktornővel kapcsolatban milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Borzasztó. Komolyan, ha jót akarsz magadnak, akkor ne hozzá menj. Egyszer jártam nála, gombás fertőzéssel. Kérdeztem, hogy nem lehet-e, hogy a kollégiumban szedtem össze, a zuhanyzóban vagy ilyesmi, erre szabályosan elkezdett kiabálni, hogy nincs azoknak lábuk, hogy felmásszanak, mégis mit képzelek? Hihetetlenül lekezelő volt, a gondolatától is kiráz a hideg. Szakmailag nem tudom megítélni, bár ez a zuhanyzós téma azért is érdekes, mert utána voltam más orvosoknál is, és mindenki elképzelhetőnek tartotta, hogy a zuhanyzóval van gond.
2011. okt. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Jó, hogy megkérdeztem.
2011. okt. 4. 09:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Van egy stílusa, de szerintem jó fej. Aki kedveskedést akar, az ne nőgyógyászhoz menjen. Mellesleg egyedül ő ismerte fel édesanyám daganatát 5 orvosból. Attól, hogy "kiabál" még remek szakorvos, kiváló műtős és nem pénzéhes.
2011. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
91%

Én hozzá járok már évek óta, és eddig teljesen meg voltam vele elégedve. Az egészségügyben dolgozom, és megjártam pár nőgyógyászt előtte, de szakmailag senki sem űberelte. Igen, jellegzetes a stílusa, de figyelembe kell venni, hogy más kultúrából jött. Velem mindig kedves volt, több barátnőmnek ajánlottam, akik szintén a mai napig hozzá járnak..

a zuhanyzós fertőzésről annyit, hogy ja, előfordulhat, csak éppen nem nagy az esélye, ha valaki a minimális higiéniai alapokat betartja, de ez az én véleményem csak.

2012. szept. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ●●●● válasza:

Én sajnos 2-3-szor is nála kötöttem ki, és katasztrofális volt, mindent megtesz, csak minél hamarabb az ajtón kívül tudjon, lehetőleg vizsgálat nélkül. Először fogamzásgátlóért mentem, amit még sose szedtem, és ezt természetesen közöltem is vele. Se vizsgálat, se semmi kérdés, egyből felírt egyet, aztán rákérdeztem, hogy mivel a menstruációmnak pont hogy vége, muszáj-e megvárnom a következőt, mivel nagyon rendszertelen, lehet, hogy két hónapot is kell várni a következő vérzésemig. Rám mordul, hogy hát az meg hogy lehet, és mondja, hogy mindegy, szedjem csak be. Úgy is lett, és két héten át folyamatosan véreztem utána, olyan görcsökkel, mint korábban még soha. Pozitívum: azóta neten veszem a fogamzásgátlót, és nem vacakolok el két órát a váróteremben. Ráadásul, noha bátorítják a betegeket, hogy kérjenek időpontot, ő ezt utálja, és ha valakinek időpontja van, azt szándékosan még jobban megváratja, és bent le is cseszi a beteget, hogy minek kér időpontot.

Következő alkalom egy fertőzés volt. Vegyek patikában vény nélkül kapható gombaellenes kenőcsöt, ő többet nem tud mondani. Elmentem másik kórházba, ahol nem derogált megvizsgálni, és kiderült, hogy chlamydia, ami bakteriális fertőzés, és komoly szövődményei lehetnek. Antibiotikummal kezelik, a vény nélküli gombaellenes krém nem igazán hatásos ellene.:D Katasztrófa az a nő, komolyan! Ha jóban vagy vele, akkor lehet, hogy még meg is vizsgál, de nem azért van ott, hogy a haverjait kiszolgálja, mást meg elküldjön vizsgálat nélkül!

2012. okt. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Néhány napja jártam nála, de azóta se hagy nyugodni. Nő létére igazán tudhatná, hogy mennyire stresszes egy nőgyógyászati vizsgálat. De neki sikerül a kellemetlent még kellemetlenebbé tenni. Én is azt tapasztaltam, hogy szeretne minél hamarabb szabadulni tőlem. Kb 3 perc alatt lettem “letudva”,de ez idő alatt arrogáns és lekezelő volt. Nem hallgatott végig, belém fojtotta a szót, kérdéseimre flegmán válaszolt.

Komolyan, rég éltem át ennyire kellemetlen perceket.

2021. ápr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!