Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Uj nogyogyaszomnak hogy...

Uj nogyogyaszomnak hogy mondjam el? Mindent elmondjak?

Figyelt kérdés
Eddig egy nagyon hanyag orvoshoz jartam aki vegig se hallgatta a problemam. Es nem tudom hogy ez az uj mennyire turelmes. Volt egy terhesseg-megszakitasom, foggatlot szedtem, abbahagytam mert rosszul lettem tole(gyogyszererzekeny vagyok es trombozis hajlamom van). Ezutan gumival vedekeztunk es lecsuszott paromrol es a huvelyembe elvezett a gumi pedig masnap lejott. 16ora elteltevel bevettem az esemenyutanit es most nem jon meg a menzeszem. Ezt elmondhatnam de rengetegen rendelnek nala es lehet o se hallgat vegig?! Raadasul a fo ok amiert megyek az hogy eros feher lolesszeru folyasom van a mutet utan nem sokkal kezdodott es mehszajsebre gyanakszom. Most mit mondjak el ebbol? Millionyi bajom es mondandom van ami szerintem fontos neki is. Akkor mivel kezdjem? A masik kerdesem hogy o maganrendelobe is dolgozik de most sztkba megyek ahol ingyen rendel ugyan de kene penzt adnom? Hozzaszokhatot hogy 7-8ezreket kap fejenkent...
2011. okt. 4. 07:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen, hányan mennek még hozzá rendelésre, amikor te ott állsz a rendelőben, akkor az a dolga, hogy veled foglalkozzon. Mindent mondj el neki, amit itt leírtál. Ja, és szerinted mire fizeted a TB-t? Egy fillért se kell adnod neki, ne félj, kap eleget a magánrendelőjében.
2011. okt. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A saját egészséged érdekében mindent el kell mondanod. A nőgyógyászhoz őszintének kell lenned, hogy a megfelelő segítséget kapd!
2011. okt. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Aztmondjak hogy nem igazan hallgatja vegig az embert es nem fordit ra idot. Eleg bizonytalan es felenk vagyok lehet csak koszonesig jutok el. Nem tudom mivel kezdjem az elejen hogy a vegeig kitartson a figyelme.
2011. okt. 4. 07:54
 4/10 anonim ***** válasza:

ha már az sztk-ban is 7-8 ezrekkel kéni tömni az orvosokat nagy baj lenne... akkor annyiért már mehetnél a magánrendelésére is, ott biztosan végighallgatna...

nyugodtan menj a szakorvosi rendelőbe, várd ki a sorod, és, ha Te kerülsz sorra, nyugodtan mondj el mindent.Nem fojthatja beléd a szót,hisz az elmondásodból tudja meg, hogy hol is keresse a promléma okát.

ne izgulj,próbálj megnyugodni, és meglátod nem lesz semmi baj:)

üdv.

2011. okt. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is mondj el mindent. Fontos hogy tudja az elözményeket. Az egy másik kérdés hogy igazán meghallgat-e? Mert hogy az lenne a dolga azt tudjuk, de sztk-s rendelöben nem szivesen állnak ki magukért.( tieszteket a kivétel). Viszont nem kell fizetned érte!! Esetleg ha nem vagy megelégedve a hozzáállásával vagy keresel más orvost vagy elméssz a privát rendelöjébe. Ott tutti végighallgat.
2011. okt. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bementem, koszontem es mar akkor elkezdett sietetni... Mondtam hogy probalom elmondani a lenyeget. Elkezdtem mire o egyszer sem nezett ram hanem velem parhuzamosan elkezdett a jovoheti programjarol beszelni az asszisztensnek es a felet szerintem nem hallotta. Ezekutan SEM akart megvizsgalni mire en mondtam hogy nagyon eros a folyasom es nagy nehezen vett kenetet. Meg se nezte hogy miert kesik a menzeszem pedigezt is mondtam. Semmire nem figyelt.
2011. okt. 4. 09:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Ilyen orvoshoz el ne menj magánrendelésre! Ott is ugyanilyen. Nekem egy fogorvosom volt ilyen, én sztk-ban voltam nála, nagyon taplón viselkedett, kérdeztem ismerősömet, aki a magánrendelőjében volt, hogy ott milyen, és azt mondta, ugyanilyen. Aki paraszt, az mindenhol paraszt marad, nem változik meg attól, hogy más rendelőben dolgozik.
2011. okt. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát most orvosokat próbálgatok.. tesztelem őket is meg magamat is. csak az a baj, hogy (szerintem) már súlyos a baj, ha fáj lent, és már szeretkezni se bírok mert sírok a fájdalomtól. és egy fityingem sincs fizetősre, ezért megyek sztkba. rájuk vagyok utalva jeee...
2011. okt. 4. 10:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy?
2011. okt. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen. most kérdezem körbe az ismerőseim kik tudnak valami normális orvost, aki foglalkozna is a bajommal és talán eseményem lenne meggyógyulni... de eddig csak olyanok írtak akikhez nem mehetnék, csak ha fizetek és magánrendelőbe megyek.
2011. okt. 4. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!