Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fáj az alhasam ennyire?

Mitől fáj az alhasam ennyire?

Figyelt kérdés
Tegnap délután kezdődött.de nem nagyon fájt még.Estére elis múlott.A párommal együtt voltunk és azóta annyira fáj h. ülni alig tudok.Az alhasamtól egészen a hüvelyemig fáj,szúr erősen mintha kést forgatnának bennem.Éjjel már azon voltam h. kihívom a mentőket....
2011. okt. 4. 12:04
 1/6 anonim válasza:

MI TART VISSZA???!!! ORVOS, MENTŐ, ÜGYELET, KÓRHÁZ!!!

Vmi!

Lehet méhen kívüli terhesség, gonorrhea, vakbél...milliónyi dolog, többek között halálosak is..Szal usgyi!

2011. okt. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát a kisfiam alszik megkell várnom még felkel....plusz sztem ilyen állapotba nem hiszem h gyalog elmegyek a korházig.mentőt meg nem akarok hívni.majd csak lesz vmi.ilyenkor a sürgősségire szokás menni vagy a nőgyógyászatra menjek?
2011. okt. 4. 12:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a következőt tenném. Felhívnám az anyukám, nagymamám, párom, szomszédom, barátnőm, akárkit, hogy baromi nagy gáz van és vigyázzon már a gyerekre, aztán hívnám a mentőt, és vitetném magam a kórházba, mert ahogy írtad még ülni is nehéz akkor a kórházba eljutni meg pláne! Ne játssz az életeddel mikor ott e kisfiad. Vérzésed is van?
2011. okt. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az nincs de a múlt hónapba 2 szer is véreztem....elmegyek beülök a kádba hátha jobb lesz kicsit...
2011. okt. 4. 12:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább hívj orvost, mint itt ön gyógyítod magad!
2011. okt. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát egy fokkal jobb....de ez is csak egy ideig....elmegyek a dokihoz vagy kihívom majd...köszi mindenkinek!!!:)
2011. okt. 4. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!