Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászatra kell időpont?

Nőgyógyászatra kell időpont?

Figyelt kérdés
Sztk-ba megyek, mert van van egy kis gyulladásom. A rákszűrést megcsinálja a doki akkor, mikor megyek ezzel a betegséggel? Vagy azt mondja, hogy kérjek időpontot rákszűrésre, mert azt tudom, hogy ha csak ezért akarnék menni,akkor kellene időpontot kérni.
2011. okt. 4. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol laksz, de nálunk már kell időpont még a vérvizsgálatra is és a legtöbb kórházban is ez a helyzet már.
2011. okt. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen kell, mert akkor az egész napod rámehet.
2011. okt. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kérjél mindenképp, különben órákig tart mire sorra fogsz kerülni
2011. okt. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jobb ha kérsz, de nem feltétlen szükséges. Csak az sztk-ban általában sokan vannak. Én már jártam úgy hogy 2 órát kellett a váróban ücsörögnöm egy 5 perces vizsgálat miatt.
2011. okt. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Oké, köszi a válaszokat.

De akkor ha valami betegségem van, lehet, hogy 1 hónapot is kell várnom a vizsgálatig?

2011. okt. 4. 17:25
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi felénk kérni kell, anélkül be sem léphetsz a folyosóra ahol a váró van. És még akkor sem biztos hogy sorra kerülsz ha a doki épp műt vagy szülésnél van.
2011. okt. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt megtudjátok még mondani, hogy kb. mennyi a várakozási idő? Mármint ha időpontot kérek, akkor mennyivel későbbre kapok.
2011. okt. 4. 17:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy 2-3 hét, de ha valami komoly baj lehet akkor sürgősségi beutalót adhat a háziorvos, és kötelesek soron kívül ellátni.
2011. okt. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm.
2011. okt. 4. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!