Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nemi herpeszt hogyan lehet...

Nemi herpeszt hogyan lehet helyileg kezelni, gyorsítani az eltűnését?

Figyelt kérdés
Belsőleg az immunrendszer erősítés, stb. megvan, csak helyileg nem tudom, mit lehetne kezdeni vele? arra is lehet fogkrémet tenni? vagy mivel lehet gyorsítani a gyógyulást?
2011. okt. 6. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne csinálj vele semmit, mert többet árthatsz vele, mint használsz. Ha lehetne heéyi kezelést csinálni, akkor az orvos már mondta volna. Hagyd békén, majd a gyógyszer teszi a dolgát.
2011. okt. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvosi utasítás nélkül semmit ne csinálj!
2011. okt. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
valaki olyan nincs köztetek, akinek már volt és tudja, mit lehet?
2011. okt. 6. 09:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Én semmilyen gyógyszert nem szedtem mikor először jött ki.

A kínok kínját álltam ki, sírtam mikor pisilni kellett menni...aki átélte tudja miről beszélek...

Grépfrútmagcseppel ecseteltem és nagy dózisban elkezdtem C vitamint szedni.

Utána még talán 2-szer jött elő, de akkor már inkább csak a pöttyöket láttam, nem jött elő a hőemelkedés és az iszonyatos fájdalmak.

Azóta tünetmentes vagyok, vagy legalábbis nem észleltem.


Csak az első olyan borzalmas, na meg majd szülés előtt kell szólni a dokinak, mert ha épp aktív a vírus ( még ha nem is látod), akkor császároznak majd, nehogy agyhártyagyulladást kapjon a pici.

2011. okt. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, milyen az első, két éve nyáron jött ki először, két hétig azt hittem, most van vége az életemnek...


azóta ez a második kiújulás, legutóbb is és most is csak egyetlen kis "pattanás" jött ki, ami nem fáj, nem viszket csak néha egy kicsit... azért tettem fel a kérdést, mert most sokkal rosszabb helyen jött ki, mint legutóbb, közvetlen a hüvelybemenet mellett, és így nem tudok együtt lenni a párommal, legutóbb elég volt csak leragasztani, mert a nagyajkamon jött ki

2011. okt. 7. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!