Mennyi idő után megy ki az antibiotikum a szervezetből?
MIKOR MEGY KI AZ ANTIBIOTIKUM A SZERVEZETBŐL???
Lekoklar(nem tudom pontosan, hogy kell írni) antibiotikumot szedtem megfázásra. Tegnap reggel vettem be az utolsó szemet. Szombaton kellett volna megjöjjön. Lehet ez az oka?
Utoljára szept. 17-én voltunk együtt a barátommal és védekeztünk és utána mindig szoktuk ellenőrizni az óvszert és nem volt baja.. azóta most szombaton kezdtünk neki, betette(1-2"löket") de ki is vette mert úgy érezte nem jó a gumi. És most nem tudom, hogy mi miatt nem jött még meg, pedig rendszeresen szokott jönni, 28 naponként, max. 1 nap csúszás, de inkább előbb szokott megjönni. Mi lehet a baj?
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!
Kapcsolódó kérdések:
Tudom hogy helytelen, nem szeretnék kioktatást, pontosan a következményekre vagyok kíváncsi !
Vért adnék és csontvelő donornak szeretnék jelentkezni, de megfáztam, és antibiotikumot kellett szednem. Mennyi idő múlva mehetek?
Ha igen akkor mennyi időnek kell eltelnie, hogy ne legyen a fogamzásgátlóra hatással?
Petefészek gyulladásra szedtem 3 napig, de amint beszedtem, másnap már fájt a hasam, pedig elvileg 1-2 hétig még hat az antibiotikum, igaz? Lehet, még nem fejtette ki eléggé a hatását? Pedig amíg szedtem, nem fájt.
Gynoflor a kúp neve. felfázásra kaptam antibiotikumot és gombám lett tőle. mikor kethetem el alkalmazni?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




