Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igaz hogy a duci lányoknak...

Igaz hogy a duci lányoknak előbb jön meg a menstruációja?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
nem
2011. okt. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
59%
Duci voltam, később "jött meg", az osztályban az utolsók között./vagy talán legutoljára). Gondolom, a túlzott soványság késlelteti. A nagyon soványak, pl. balerinák menstruációja sokszor kimarad. Bizonyos mennyiségű háj szükségeltetik a "folyamathoz."
2011. okt. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Én pl. nagyon vékony kislány voltam és mégis megjött már 10 évesen.
2011. okt. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%

Ez nem feltétlenül igaz. Én duci voltam és 11,5 évesen jött meg először, de pl. a szomszéd lány nagyon vékonyka volt, az első tavaszi szellő elfújta szegényt, és ő alig volt 10 éves, amikor már menstruált. De ugyanígy ismerek olyan lányt is, aki nem duci, hanem tényleg elég kövér volt és neki 14 évesen jött meg, bár mesélte, hogy náluk a családban az anyjának és a nővérének is 14-15 évesen jött meg először.


Szerintem ez nem feltétlenül köthető a testalkathoz.

2012. júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem köthető testalkathoz. Én mondhatni duci vagyok mégis nekem jött meg majdnem legelőször az osztályból 11 évesen.
2022. máj. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!