Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg? (rövid,...

Miért nem jön meg? (rövid, hosszú kérdés. )

Figyelt kérdés

Múlt hónap 15-20 között kellett volna,de idáig semmi.

Sohasem pontos néha egy hónap is kimarad,15 vagyok.


2011. okt. 7. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Mióta menstruálsz?
2011. okt. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyjából másfél év...de mindig igy volt.. az elején még csak pár nap késés de nemrég hetek/hónap kimaradás..nemértem..
2011. okt. 7. 18:37
 3/5 anonim válasza:

Kezdetben nekem is így volt. az elején 35 napokra jött meg majd egy évben egyszer mindig kimaradt (általában nyári hónap alatt). Én azt tudom erre mondani, hogy figyelj a táplálkozásodra( nem mondom, hogy csak egészséges dolgokat egyél, mert nem erre gondolok, csak változatosan: zöldség, gyümölcs, levesek, naponta legalább 1x főtt étel...stb), mozogj rendszeresen, vegyél fel napi rutint, ne stresszelj annyit( jó suli mellett nem stresszelni lehetetlen de próba szerencse). Viszont ha 1-2 héten belül nem jön meg el kellene menned nőgyógyászhoz. Az pedig hogy az édesanyáddal megbeszéld az lehetséges.

Én ezeket csináltam és mára tökéletesen pontosan 30 napra meg szokott jönni...19/L

2011. okt. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Legjobb ha minnél előbb nőgyógyászhoz mész!A nagylányomnak is ilyen problémái voltak,és írtak fel neki gyógyszert(fogamzásgátló),és attól beállt neki a ciklusa!
2011. okt. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amit előttem írtak mind nagyon jó de hogy ne ijedj meg halálosan ajánlom a rozmaring teát. Rossz ízű de nagyon hatásos. Viszont ez csak tünetet kezel, a problémádat nem oldja meg. No para! Naponta feküdj le pár percig az ágyba gondold át mit csináltál jól mit rosszul és próbálj megynugodni. Sok sikert!


És ha tényleg nem jön meg, nőgyógyász. Még én sem voltam de tervezem pár héten belül.

2011. okt. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!