Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol késhet ennyit a menzesze...

Mitol késhet ennyit a menzeszem? Menzesz helyett barna folyás?

Figyelt kérdés

kb szept 18.dikán kellett volna megjonnie. A hasam azóta is gorcsol minden nap egy kicsit,úgy mintha másnap már meg kellene jonnie. Csináltam teszet is 10. nap késés után, az negatív lett.

Tegnap pedig olyan barnás menzeszhez hasonlító jott meg,de mégse menzesz.... mert nagyon kevés is, és barna.

Mitol lehet? Lehet, hogy mégis terhes lennék? vagy inkább valami betegség?

Eddig mindig rendszeresen járt, napra pontosan. Májusban hagytam abba a fog. gátló szedését, de az után is rendszeres maradt.


2011. okt. 8. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Èn is voltam igy mikor felfàztam, volt barna folyàs majd kb 2napra rà megjött, de nagyon fàjt a hasam, mèg inyekciòt is adott anyu mert a sima tabletta nem hatott.
2011. okt. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor mennyit késett neked?
2011. okt. 8. 10:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Fals negatív teszt gyakran előfordul, szóval ha egy hét múlva sincs rendes menszid, ismételd meg mégegyszer, vagy menj orvoshoz.
2011. okt. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb 1hetet, lehet 1kicsit többet. De azèrt erigy el orvashoz a hétvège utàn, lehet még addig meg is jön.
2011. okt. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!