Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esemény utáni tablettát csak...

Esemény utáni tablettát csak nőgyógyásszal lehet felíratni vagy, ha bemegyek a gyógyszertárba is vehetek?

Figyelt kérdés
elszakadt az óvszer és anélkül is szexeltünk.tudom,hogy felelőtlenség,de most már nem lehet visszacsinálni sajnos.naptár módszer szerint kritikus nap volt,de nem ment belém. tesztet venni felesleges, mert nem vagyok abban a szakaszban, hogy kimutassa. mit tegyek? ne aggódjak vagy ha van rá okom, mit tanácsoltok?
2011. okt. 8. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát én a helyedben vennék be gyógyszert..ha jól tudom gyógyszertárban nem lehet, inkább nőgyógy ügyeleten
2011. okt. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ügyeleten is felírják.
2011. okt. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 72 órán belül vagy, akkor irány az ügyelet, vagy a legközelebbi kház nőgyógy ügyelete.
2011. okt. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

És mit mondjak? :(

Még sosem fordult elő velem ilyen.

2011. okt. 8. 12:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mondd el ugyanazt amit lerítál! bárkivel előfordulhat, hogy kiszakad...
2011. okt. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és mit fog velem csinálni? csak felírja? Vagy meg is vizsgál?
2011. okt. 8. 12:21
 7/9 A kérdező kommentje:
ha betelefonálok és nincs szabad időpont és szólok, hogy sürgős fogadnak két ember közt?
2011. okt. 8. 12:26
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor velünk ez előfordult másnap a kórház nőgyógyászati részlegét felkerestük ez ügyben. A doki meg sem vizsgált, rögtön felírta a 72 órás tablettát amit azonnal kiváltottunk, még aznap beszedted és mindezek ellenére mégis terhes maradtam. Nálam ez nem működött. A sors iróniája 14 évre rá újra szeretnénk kisbabát és az Istenért nem akar összejönni.

Mindenképpen érdemes felkeresned még ma az orvost a kórházba. Elmondod, hogy jártatok és ő felírja a gyógyszert. Remélem ti nagyon szerencsével jártok mint anno mi jártunk!

2011. okt. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

ügyeleten vagy nőgyógyásznál írják fel.

de mihamarabb menj érte,mert minnél később veszed be annál kisebb az esélye,hogy használ.

2011. okt. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!