Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10 napos menstruáció normális?

10 napos menstruáció normális?

Figyelt kérdés
10 napos menszeszem első naptól az utolsóig mindig olyan erős..az utóbbi 1 évbe..barátnőim szerint normális.Szerintetek?
2011. okt. 8. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
10 napig még normális, azon túl viszont nem.
2011. okt. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem normális!28 naponként kell megjönnie plusz mínusz 5 nap eltéréssel.A menstruáció 3 naptól 7 napig jó ha meg van.

Javaslom neked,hogy próbálj meg pihenni a második nap. Ágynyugalom!!

Amikor dolgozni kellene vagy suli akkor kérj beteg szabit vagy a suliba EÜ. napot.Sajnos csak ezzel tudod az időt lerövidíteni. Egy nap elég,hogy pihenj és akkor nem húzódik el.Később ez be ál

[link]

2011. okt. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
baj lehet? Most jól megijedtem :(
2011. okt. 8. 16:41
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért írtam,hogy meg ijedj.NINCS SEMMI BAJOD!!

Csak annyit akartam ezzel írni,hogy arra az egy napara pihenned kell és nem húzódik el a vérzés ideje.

Soknak van akinek 10 napig elhúzódik,de azért,mert idegileg túl terhelt vagy fizikailag,, esetleg sportolnak és még arra az időre sem hagyják ki.stb.

Nyugi,,,,nem betegség ez!

2011. okt. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked.Igen,sajnos nagyon nagyon sokat idegeskedek....és mikor idegeskedek mindig megindul menstruáció alatt a vérzésem,erre már rájöttem :((
2011. okt. 8. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!