Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Talán terhesség?

Mi lehet ez? Talán terhesség?

Figyelt kérdés
Múlt vasárnap (okt.2) megjött a menzeszem, és napra pontosan csütörtök reggelre már csak egy-két csöpp barna folyásom volt. Ez mindig így van, mert fogamzásgátlót szedek. Viszont ma délelőtt elkezdett görcsölni a hasam, (menstruációs görcs), és délután már véreztem... Dokim szabadságon, legközelebbi orvosi rendelés jövőhét csütörtök. Max a Sote I. klinikára tudnék menni, de szerintem nem vizsgálnának meg ennyiért... Legelsőnek az merült fel bennem, hogy terhes vagyok, mert múlt héten csináltam egy terhességi tesztet,de mivel negatív lett, elég hamar elhessegettem... szerintetek?
2011. okt. 8. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Szedtél valamilyen gyógyszert a fog.gátló mellet? Hagytál ki fog.gátlót, amit esetleg később pótoltál? Esetleg volt hasmenés, hányás? Ha mindkettőre igen a válasz, akkor nagy-nagyon minimális esélye lehet, h teherbe estél.

Minden esetre egyáltalán nem árt magad megnézetni a dokival. Van olyan, h egy nőnek nem jó mindig ugyanazt a fajta fog.gátlót sokáig szedni, mert megzavarodik a szervezete. Lehet, h csak váltanod kell.

2011. okt. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"mindháromra"
2011. okt. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem hagytam ki, nem szedtem gyógyszert. Egyedül hasmenésem volt a menzeszem alatt két napig. :(
2011. okt. 8. 19:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Menzesznél nem számít. Akkor számít, ha gyógyszerbevételt követően pár órán belül történik. Sztem csak másik gyógyszer kell neked. Minden esetre jobb, ha dokihoz mész.
2011. okt. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!