Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan zajlik egy gyermeknőgyó...

Hogyan zajlik egy gyermeknőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés
anyukám nélkül is bemehetek? nem szívesen meztelenkednék elötte. mindent a vizsgálóba beszélünk meg a dokival? és csak 4szemközt? ha valamilyen fertőzésem van hogyan vizsgál meg? és csak ugy általánosan ha nem fertőzés? fája vizsgálat? köszia normális válaszokat.
2011. okt. 9. 17:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2011. okt. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
a vizsgálat,beszélgetés a rendelőben lesz,nem fáj max kellemetlen, hogy le kell vetkőzni.ha akarod akkor nem megy be anyukád.ez a saját döntésed, de ragaszkodhat ahhoz hogy bemenjen. a vizsgálat meg annyi hogy kenetet vesznek és elküldik a laborba megvizsgálni.
2011. okt. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%
Anyukád elött nem szívesen meztelenkedsz, de a doki nem zavar? Még ha nő a doki, nade ha férfi??
2011. okt. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%
Hát azért anyukád jó lenne, ha bent lenne veled!!
2011. okt. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%
Bocsika, de hány éves vagy?
2011. okt. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha szűz vagy akkor valószínűleg nem a hüvelyen keresztül hanem a végbélen keresztül vizsgál meg az orvos. Kicsit furcsa de nem fáj.


Ha valami fertőzésed van akkor lehet, hogy kenetet vesz egy vattás pálcikával.

2011. okt. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
14 vagyok. a doki is zavar de ha nincs más választásom... akkor muszáj. anyát akkor sem szeretném mert én nem olyan vagyok aki bárki elött levetkőzik. elég a doki. köszi a válaszokat.
2011. okt. 9. 21:45
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Lehet hogy fura, de én is kiküldtem anyámat, amikor először voltam nőgyógyásznál. Sőt, legszívesebben egyedül is mentem volna, de erősködött, hogy elkísér.
2011. okt. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
37%
Válassz női nődokit! Pláne első alkalommal! Talán kevésbbé érzed majd kinosnak a vetkőzést, terpesztést....
2011. okt. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen nem kell levetkőznöd, elég ha alul veszel le mindent. Ha nem muszáj, nem is nyúl az orvos a hüvelyedbe, de ha mégis, azt végbélen keresztül teszi, nem a puncidból. Kívülről megnézheti a hüvelynyílást úgy, hogy nagyon picit széthúzza a szeméremajkaid, és egy fültisztító pálcika szerű pálcával kenetet vesz a hüvelynyílásodról.
2011. okt. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!