Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy azért nem nőtt...

Lehet, hogy azért nem nőtt tovább a mellem mert mindig beütöttem sokszor mindenhova?

Figyelt kérdés

még általánosban alsó osztályban kezdett el nőni. Aztán voltam olyan szerencsétlen, meg persze figyelmetlen, hogy beütöttem mindenhova, vagy volt olyan is, hogy nekem jöttek(direkt) és természetesen a mellemet találták el. akkoriban kezdett el nőni a mellem, és utána miután ezek történtek abbamaradt a növekedés. Semmit nem nőtt azóta. Lapos vagyok teljesen.

Lehet, hogy ez nagyrészt közrejátszott abban, hogy nem nőtt semmit??:S


2011. okt. 11. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, ez genetika és étkezés függvénye csak. Ha anyukádnak meg nagymamáidnak sincs nagy melle, akkor neked se lesz. Vagy ha nagyon fogyózol, vagy nem eszel eleget, akkor lefogy a melled, vagy nem tud nőni ha nőne.
2011. okt. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nincs köze hozzá. Azonban vigyázz a melledre, mert érzékeny szerv, és nem megijeszteni akarlak, de egy erősebb ütésnek komoly következményei is lehetnek akár (rák). Tényleg vigyázz a cickóra!
2011. okt. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak mikor alsós voltam ugye akkoriban kezdett el nőni és akkor történtek azok ,hogy sokszor beütöttem. És emlékszem arra, hogy szépen kezdett el nőni, de miután azok a balesetek' megtörténtek utána abbamaradt, semmit nem nőtt.:S

Sőt, mintha kisebb is lett volna onnantól kezdve.

Haragszom magamra ezért, jobban vigyázhattam volna.

2011. okt. 11. 18:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem amiatt van, véletlen egybeesés hogy addig nőtt. De még ha amiatt is lett volna, most már mit számít?

Amúgy meg a mell mérete nem annyira elsődleges prioritás egy nő megítélésénél mint amennyire ők azt hiszik.

2011. okt. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Annyira számít, hogy akkor most lehet nem lennék ilyen lapos, és lehet ha jobban vigyázok akkor nőtt volna tovább, rendesen, normálisan ahogy kell.

De lehet tényleg nincs hozzá köze, bár ki tudja.

Most már mindegy úgy is.

2011. okt. 11. 18:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, nincs köze hozzá, és arra sinsc tudományos magyarázat, hogy rákot okoz az ilyesmi. Veszélyforrás inkább az alumíniumos dezodorok tömkelege, de mindegy.

Ez genetika, ne okold magadat, felesleges. xD

2011. okt. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!