Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi fog történni ha? (Kérdésed...

Mi fog történni ha? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Akkor,ha a hüvelygombát csak évek után kezeltetjük?
2011. okt. 12. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy vki kibírja évekig. Volt már hüvelygombám, de az vmi iszonyat. Viszket, a vakarástól fáj, állandó folyás....szörnyű.

Az elhanyagolt fertőzés pedig akár meddőséget is okozhat.

2011. okt. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem azt mondták (nem doktor) hogy hóvelygombám van,mert a folyásom olyan sárgás és túrószerű.de viszont nem fáj,nem éget és nem is viszket...
2011. okt. 12. 14:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Aztán mégis ki mondta?:D Mindenesetre ha sárga és túrószerű, akkor nem ártana megnézetni magad egy orvossal. Majd ő vesz kenetet, és eldönti hogy van-e gombád vagy sem. Ha van, akkor ad rá vmit, és pár nap alatt elmúlik.
2011. okt. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
itt kérdezgettem,mert 15 vagyok,de nem mindig sárgás és túrószerű,hanem csak nagyitkán...
2011. okt. 12. 14:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyébként ha nem viszket, akkor inkább baktérium lehet. De tényleg menj el orvoshoz és kész. Vannak tininőgyógyászok meg gyereknőgyógyászok is. Ha anyukád előtt ciki, mehetsz nélküle is akár. Nincs ebben semmi gáz. Bárkivel előfordulhat, hogy összeszed vmit.
2011. okt. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
oks,,és köszi.
2011. okt. 12. 14:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem doktor mondta, akkor egyáltalán nem biztos! Csak orvosra hallgass!!!
2011. okt. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én mondjuk folyás miatt mentem dokihoz,mert nem tartottam nomálisnak,amennyi volt,párom sem.

Doki azt mondta,hogy ha most nem mentem volna,nem vizsgált volna meg, akkor méhszájrákom lehetett volna, ha nincs kezelve.Mondjuk 5,10 év múlva akár.

Nem vicc.

2011. okt. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!