Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » S. O. S. Ez herpes? Mit...

S. O. S. Ez herpes? Mit tudnék vele csinálni?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok.Nőgyógyásznál még nem jártam.8 hónapja van egy kapcsolatom, elötte más fiúval nem voltam együtt úgy.4-5 napja égő,csípő érzést éreztem amikor pisiltem.Mivel pikkelysömöröm is van, gondoltam az okozza.Viszont egyre jobban égett, így megnéztem.Piros hólyagszerű apró "foltok" vannak a hüvelyem körül és a csiklóm mellett.Ha hozzáérek fáj, és ülés közben is kellemetlen.

Nagyon félek nőgyógyászhoz menni.És nagyon szégyenlem ezt a dolgot.A barátom nem lépett félre.Ebben biztos vagyok.Akkor mégis mitől lehet ez?És mit javasoltok?Több fórumot is olvastam,ott ajánlották a sós vízben ülést.És azt írták, hogy 10 napon belül kihólyagosodik és elmúlik.Megúszhatom nőgyógyász nélkül?:(

Segítsen valaki kérlek..:(


2011. okt. 13. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Pedig muszáj elmenned nőgyógyászhoz, mert így-úgyis orvoshoz kerülsz csak nem mindegy mikor. Amikor még könnyen tudnak segíteni, ha ha már komoly baj van!
2011. okt. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*Vagy ha már komoly baj van. Első voltam.
2011. okt. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezzel ne játsz. Gyógyszeres kezelés nélkül nem fog elmúlni,azzal is hosszadalmas lesz. És ha nem kezelteted, továbbmegy "belülre".

Menj orvoshoz azonnal

És 17 évesen,aki nemi életet él,annak egyébként is el kéne mennie nőgyógyászhot

2011. okt. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Most látom, hogy barátod is van. Hát ha ahhoz érett vagy, hogy barátod legyen, ahhoz is legyél érett, hogy ha baj van nőgyógyászhoz menj!!!!
2011. okt. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Akkor haljál meg hülyegyerek!

B*szni elég nagy vagy, de orvoshoz elmenni meg fosol?

Majd lesz olyan bajod, hogy fél évig nem k*rhatsz, azt jössz majd ide sírni, hogy jajj mit csináljatok...

2011. okt. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Muszáj lesz elmenned....

Keress női dokit, talán úgy könnyebb lesz....

2011. okt. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

09:45

Öröm veled levelezni.....szörnyű vagy!

2011. okt. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bánomisén ***** válasza:

Rossz hírem van: nem úszod meg nőgyógyász nélkül. Tessék összeszedni magad és elmenni. És még arra is felkészülhetsz, hogy a barátodat is kezelni kell, úgyhogy vele is meg kell beszélned ezt a dolgot.

Bátorság és futás a dokihoz! :-)

2011. okt. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Elmentem dokihoz.Kiderült hogy mivel tüször mandulagyulladásom van már 2 hete,és folyamatos gyulladásba volt eddigis a mandulám (műtét időpontra várok) az antibiotikumok annyira legyengítették az immunrendszeremet, hogy minden vírus kijön rajtam ami bennem van.Herpes mellé társult a gomba is,amire kaptam gyógyszert és hüvelykúpot.Herpesre pedig kenőcsöt.Holnap kell visszamennem kontorllra.

Az aki meg olyan választ írt, hogy

"Akkor haljál meg hülyegyerek!

B*szni elég nagy vagy, de orvoshoz elmenni meg fosol?

Majd lesz olyan bajod, hogy fél évig nem k*rhatsz, azt jössz majd ide sírni, hogy jajj mit csináljatok..."

NEM 12 éves kis csitri vagyok.Minden alkalommal védekezünk.És nem a második randin feküdtem le vele.Úgyhogy oszd máshol az ész.

Másoknak köszönöm az értelmes válaszokat.:)

2011. okt. 16. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!