Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális folyás? Nagy baj...

Ez normális folyás? Nagy baj van? :S

Figyelt kérdés
Először is még nem menstruálok. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek az baj, ha a fehérfolyásom sárgásfehér? Találtam egy oldalt ( [link] ahol azt írták, hogy eredetileg sárgásfehér színű a fehérfolyás, de van akinek fehér vagy átlátszó. Viszont semmilyen más tünetem nincsen. A folyás sűrű legtöbbször. Volt már valakinek ilyen gondja? Ha igen, akkor elment nőgyógyászhoz? Nagyon nem szeretnék elmenni. :S A másik dolog, amit szerettem volna, hogy a barátnőm azon aggódik, hogy 15 éves és nagyon kicsi a melle, mert a legkisebb melltartókat hordja. Szerintetek 15 évesen ez nagy probléma?
2011. okt. 13. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínű hamarosan menstruálni fogsz és azért van folyásod, ha nem viszketsz és nem büdös teljesen normális. A barátnődnek sincs semmi baja, ez genetika, hogy kinek mekkora a melle!!! Ne aggódjatok!!!
2011. okt. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak, a barátnőd meg ne aggódjon a melle miatt, mert 21 éves korig nőhet.
2011. okt. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!