Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki, akinek volt már...

Valaki, akinek volt már hüvelygombája segítene?

Figyelt kérdés
elmentem orvoshoz, aki meg sem nézte csak a panaszokra azt mondta gomba, és gynoflor tablettát írt fel. Ez valóban elég rá? A leírásban az van, h gombára is jó, de mindenki itt meg azt írja, h az csak visszaállítja a helyes működést, gombát nem írt ki. Én félek, h a gomba(vagy akármi) már máshova is átterjedhetett a gát környékére, ott is hat ez a tabletta? Hétfőn elmegyek egy másik orvoshoz, addig használom ezt, használjak mást is?(olvastam a canesten krémről). Nem szeretném h tovább fertőződjön, vagy eldurvuljon, mert hetek óta van, de csak nemrég jöttem rá, h ezzel orvoshoz kéne fordulnom. Köszönöm
2011. okt. 14. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sosem mentem még ilyennel orvoshoz. Ill. 1x kellett, vettem a patikában Canesten Combit, azzal kezeltem magam, azóta semmi bajom.
2011. okt. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de milyen tüneteid voltak? ha nem vagyok indiszkrét
2011. okt. 14. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj magánorvoshoz! Az államiak szarnak rád...Egyébként én egy gombaölő tablettát kaptam fél évig! +gynoflort. Így tudták belőlem kiírtani.Canestennel nem sokra mész ha candidád van
2011. okt. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan nőgyógyászhoz menj, aki alaposan meg is vizsgál, nemcsak ránézésre diagnosztizál!!!
2011. okt. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!