Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet olyan, hogy egyszercsak...

Lehet olyan, hogy egyszercsak menszesz előtt és alatt elkezdenek fájni a mellek, ha ez eddig sose volt?

Figyelt kérdés

Kb 12 éves korom óta menstruálok, most 21 vagyok. Eddig sose fájtak menstruáció előtt vagy alatt a melleim, de most szinte a ciklusom egész második felében, egészen a menstruáció végéig fájtak.

Ilyesmi elő szokott fordulni, és normális?

Nőgyógyászhoz fogok menni, de van időpontom, és nem tudok hamarabb menni, és az még messze.

Volt valakivel ilyesmi? És ha igen, mondott rá valamit az orvos?


2011. okt. 17. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

igen van ilyen. Nekem sem a legelején kezdődött hanem pár éve. Pl a gyógyszer 16 szemétől fáj amíg menzesz kb 2. napjáig. De pár havonta van olyan hogy szinte semmi nem fáj, van mikor a derekam fáj + jobban vérzek. Nálam ez olyan ciklikusan váltakozik. Van olyan hónap mikor a mellem jobban fáj mint szokott, máskor más. Van mikor 4-5 havonta szinte semmi tünet. De ált. a mellem mindig fáj.

Szóval normális.

2011. okt. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én sose szedtem foggátlót vagy bármi hasonló készítményt, vagy annak ehhez nincs köze?

És mit lehet csinálni ezzel a mellfájással, vagy hogyan lehet enyhíteni. Néha már olyan rossz volt, hogy nehéz volt elaludnom, mert én hason tudok csak aludni.

2011. okt. 17. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:
semmi köze a gyógyszerhez csak megfigyeltem hogy nekem ekkor van. A sógornőm sosem szedett gyógyszert és neki is van. Ilyenkor még az is fáj hogyha a ruha hozzá ér, általában ilyenkor feszesebb melltartóban vagyok és abban is alszom mert így jobb egy kicsit.Máskor soha de ebben a pár napban jobb így.
2011. okt. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem minden mensi előtt 1-2 héttel már fájnak a melleim. Nem mindig elviselhetetlenül, de most pont megvan, és az előtte való napokban iszonyatosan fájt, alig bírtam hason feküdni. Dokim mastodynont írt fel.
2011. okt. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!