Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondoltok a Beauty Breastról?

Mit gondoltok a Beauty Breastról?

Figyelt kérdés
Szerintetek tényleg hat? Mert minden oldalon csak a jót olvasom róla! Vki tapasztalat?
2011. okt. 18. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én már sokat költöttem rá,és nem hatott.
2011. okt. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez micsoda egyáltalán?
2011. okt. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
állítólag mellnövelő .... de nemtom h mi az igazság..
2011. okt. 19. 16:37
 4/5 anonim ***** válasza:

áh, a plasztikai műtéten kívül nincs semmi ami bizonyítottan növeli, max a hízás, de még az se mindig

a mellméret genetikán alapszik, és operáción kívül csak nagyon picit tudsz rajta változtatni, ha pl hízol, akkor nagyobb lehet, de ha öröklötten kicsi, akkor így se tudod sokat növelni

inkább örülj, amíg egészséges, a férfiakat nem is a mell mérete vonzza elsősorban egy nőn, maga a mell mérete elég sokadlagos tulajdonság

ami egy igazi tudatalatti vonzerő, az a derék-csípő aránya, ami ha asszem 0.6 vagy ilyesmi körül van, akkor a legideálisabb termékenységet mutatja, és a férfiak akaratlanul is vonzódni fognak ehhez az alakú nőhöz

szal maga a mell mérete sok vizet nem kavar

2011. okt. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem :) köszi :)
2011. okt. 20. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!