Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális esetben hány napot...

Normális esetben hány napot késhet a menstruáció?

Figyelt kérdés

Hány napot késhet egy mondhatni "rendszeres" nemi életben élő 16 éves lánynak? Tegnap kellett volna megjönnie.

Nem vagyok k*rva, másfél éve van barátom.

16/L


2011. okt. 18. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:

A fő kérdés inkább az, hogy védekeztetek-e, és ha igen, hogyan?

Egyébként ilyen idős korban az sem biztos, hogy kóros, ha kimarad egy vérzés.

2011. okt. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1x-2x nem védekeztünk, de úgy volt hogy amikor felmentem hozzá akkor zuhanyoztunk és én mostam meg neki a péniszét, és eléggé alaposan, aztán 2-3percig gumi nélkül, de aztán gumi fel, és nem gumiba szokott elmenni. tehát...
2011. okt. 18. 21:05
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem védekeztetek --> lehetsz terhes.

Ha pár napig nem jön meg, csinálj tesztet.

2011. okt. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Késett már máskor is, múltkor 5napot, de volt olyan is hogy 2nappal hamarabb jött meg. Ma ez a 2. nap hogy késik.
2011. okt. 18. 21:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyen korban ennyi rendszertelenség belefér. De először mindig a terhességet kell kizárni, ha van rá esély. Márpedig nálad van rá esély, szóval ha pár nap múlva sem jön meg, akkor tesztelj.
2011. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm. Mégis hány napot várjak még?

Anyukám azt mondta hogy még 2 hét is belefér ilyen korban.

2011. okt. 18. 22:03
 7/10 anonim ***** válasza:

És anyukád tud arról, hogy szexeltél védekezés nélkül?..

Egyébként szerintem még 3-4 napot várj, aztán tesztelj. Ha másért nem, legalább azért, hogy megnyugodj. Akkor legalább nem fogsz egész addig parázni, hogy mi van, amíg meg nem jön. Egyébként mint ahogy én is írtam, az is lehet, hogy kimarad egy ciklus.

2011. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen tudja és nagyon nagy letolást kaptunk érte, kimarad 1 ciklus? tehát lehet hogy nem is fog megjönni?
2011. okt. 19. 13:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen. De ha többször előfordul, akkor menj orvoshoz. De az első akkor is egy teszt legyen.
2011. okt. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem fordult még elő hogy kimaradt volna valaha is, de olyan már volt hogy 2x jött meg 1 hónapba.
2011. okt. 19. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!