Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvely gombára Tantum rosa...

Hüvely gombára Tantum rosa hüvelyöblítőt használni érdemes vagy inkább csak nagyobb kárt okozok vele?

Figyelt kérdés
nem nekem írta fel az orvos, és mivel most nincs pénzem orvoshoz menni így kipróbálom hátha segít.
2011. okt. 19. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
ez gyulladáscsökkentő, gombára más kell. Szerintem menj el Nőgyogyóhoz! :-)
2011. okt. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem életemben 2-szer volt hüvelygombám de még nem hallottam erről, mindig canesten kombit használtam rá ami tökéletes volt. Én nem használnám csak ha tényleg biztos vagyok benne hogy hüvelygomba de még akkor is kétségekkel mert nem nekem írták fel.
2011. okt. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

kis időre enyhítheti az égő, viszkető érzést, de attól még a gomba nem múlik el. olcsóbb megoldás a kamillás borogatás, de ez is csak a tüneteit enyhíti. a canesten kúpot ajánlom 1700 ft körül van a kombi 2000 körül. utána szedj normaflore-t ez helyreállítja a természetes védekezőképességet. nekem nagyon bevált. érdemes pénz kiadni érte. ja és a partnered kezelése is nagyon fontos!

remélem tudtam segíteni!

2011. okt. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
SZTK-ba nem kell fizetni, de orvoshoz mindenképpen el kell menned!
2011. okt. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tudom, de mit érek azzal h ott állok a recepttel amit nem tudok kiváltani.
2011. okt. 19. 15:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Hüvelyt öblíteni egyáltalán nem érdemes! Méhszájseb miatt kellett 3 éven keresztül tejsavasan irrigálni vele, úgy tönkre vágta a hüvelyem természetes flóráját, hogy folyton minden fertőzést (köztük gombát) elkaptam. Gombára Canesten kell, de mindenképpen meg kéne nézetni egy nőgyógyásszal, sztkban ingyenes...
2011. okt. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
a hüvelyöblítővel csak nagyobb kárt teszel magadnak mert azok a jó bacikat is megöli és összekutyulja a pH-dat és a tejsav értéket is inkább Íras Klion-D hüvelytablettát az jó a gombás fertőzésre és kb úgy 800Ft max...
2011. okt. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem èrtem, mi a gond az irrigàlàssal. Hàt a sok antibiotikum kúp ès tabletta is kinyírja a jó bacikat!
2013. máj. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!