Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tudtok ajánlani, hogy...

Mit tudtok ajánlani, hogy gyorsabban nőjön a hajam és dúsabb legyen?

Figyelt kérdés
3 hónapja szültem és most nagyon hullik a hajam, de állítólag ez elmúlik idővel. Majd szeretném,ha hosszú hajam lenne és dúsabb. Most vállig érő és elég vékonyszálú. Tudtok valami csodaszert?
2011. okt. 19. 16:56
 1/2 anonim válasza:
A Revalid kapszula, sampon+hajbalzsam kombinációja csodákat művelt a hajammal!Elég drága így együtt, de igen hatásos.
2011. okt. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csodaszert nem sajnos. De vannak apróságok. Például érdemes áttérni a samponról a szappan plusz ecet kombinációra. Kíméletesebb módszer és a haj meghálálja. Van aki mosás előtti este ricinus olajjal keni be a fejbőrét. Lényeg szerintem az, hogy minél természetesebb anyagokat használjunk. Fontos a stresszmentesség, a rendszeres pihenés, a változatos táplálkozás. Ha valaki tud jobbat szivesen kipróbálom én is.
2011. okt. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!