Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Utánanéztem az interneten,...

Utánanéztem az interneten, hogy mi van akkor, ha a hüvelyváladékom sárga színű. Nem tetszett amit láttam, mert a cisztáról volt szó. Még nem menstruáltam. Mit tegyek most? Mert nekem sárga a hüvelyváladékom! 11/L

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, sokkal valószínűbb, hogy fertőzésed van, de azt is kezeltetni kell. Szólj anyukádnak és menjetek el gyermeknőgyógyászhoz.
2011. okt. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát ne aggodjak, nincs semmi gond? Ez tuti?
2011. okt. 20. 15:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is utánaolvastam most és ezt találtam:


"A normál hüvelyi folyás fehér vagy világos, nem irritáló, szagtalan, és a fehérneműn sárgás színű, ha megszáradt."


Ha érzel viszketést és csípést is, akkor lehet gomba is, ilyenkor orvoshoz kell menni. Jobb ha nem keresgélsz a neten, mert megijedsz, inkább szólj anyunak ha gondod van.

2011. okt. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Baromi kevés az esélye... (Azért én a fertőzés miatt aggódnék...) De ez is olyan, hogy ha beírod bármilyen betegség tünetet általában elsőnek a lehető legrosszabbat dobja ki a google.

De tényleg menj el ezzel orvoshoz. Sajnos nyilvános WC-ben és uszodában is össze lehet szedni fertőzéseket, gombát.

2011. okt. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Orvoshoz mindenképpen el kell menned, mert valami fertőzést kaptál el.
2011. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem viszket, vagy csíp odalent, akkor semmi gond nincsen, ez fehérfolyás. Miután megszárad, sárga lesz. Nincs semmi bajod. Ha viszont kellemetlennek érzed a jelenségét (csíp, viszket) akkor szólj anyukádnak, mert valószínűleg fertőzés.
2011. okt. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtatást, és csak tusolás után szokott viszketni és csak akkor van szaga, ha megszárad.
2011. okt. 20. 17:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha bármikor is érzel csípést vagy viszketést a puncidnál, akkor orvoshoz kell menni.
2012. márc. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!