Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtt iszonyatosan...

Menstruáció előtt iszonyatosan zavaró szagú a folyásom. Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Rendesen tisztálkodom, és teljesen normális mennyiségű, állagú és színű is a folyásom csak ez a szag :S Fogalmam sincs mitől van ez....


Normális hozzászólásokat légyszi :)


2011. okt. 20. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ehhez a folyáshoz mivel nyílik a méhszáj már keverednek elhalt hámsejtek és attól van.
2011. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászt kérdezted már? Talán nem ártana. Illetve biztosan vannak értelmes szakkönyvek is a női test működésével, a nő egészségével kapcsolatban, nem tudom hány éves vagy, de nem kell szégyellni és be kell szerezni egy normális könyvet.
2011. okt. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem. nem szégyenlem. 20 éves vagyok és nőgyógyásznál is voltam már vele, írt fel canestent, meg még egy másik hüvelykrémet. Utána jó is volt egy darabig, de most megint ez van. De elmegyek mindenképpen dokihoz, csak kíváncsi vagyok van e még más valakinek is ilyen (biztosan van).
2011. okt. 20. 20:50
 4/7 A kérdező kommentje:
De lehet, hogy azért van mert antibiotikumot szedek most éppen, vagy mert sűrűbben tisztálkodom a kelleténél és nem tesz jót a hüvelyben lévő savas környezetnek. Ha nem szedek antibiotikumot akkor is jelen van ez a panasz.
2011. okt. 20. 20:52
 5/7 anonim válasza:
Ilyen nekem is van!!! Örülök, hogy másnak is! Én éreztem ezt a szagot a nadrágomon és úgy álltalában csak ahogy ültem magamon is, kérdeztem egy barátnőmet, hogy ő nem érez rajtam valami furcsát? Az volt a válasza, hogy nem, akkor elgondolkodtam, hogy csak beképzelném?! Voltam 2 nőgyógyásznál is, mert a ciklus közepe táján mintha gombás folyásom lenne, kisé darabos, de soha nem állapítottak meg semmít!!! Az egyiktől kaptam hüvely kúpot, a nevére már sajna nem emlékszem, de az után kb 3 hónapig nem éreztem ezt a szagot, szóval, akkor lehet van valami, csak a kenetek nem mutatták ki?? Hát nem tudom, de ha Nálad rájönnek írd le légyszi, hogy mi volt!!!
2011. okt. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ugyanez :S Nekem iszonyat kellemetlen. Hihetetlen amúgy, hogy az orvosok csak így azt mondják nem tudják mi, vagy nem vizsgálnak meg alaposabban, vagy írnak fel valami általános gombaölőt vagy bármi mást. Írok mindenképp ha kiderül mi ez :)
2011. okt. 23. 01:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kóros. Figyeljétek meg akkor van, amikor lassan indul a menszesz, és nem bő vérrel. Nekem egy életen át így volt. Én is kérdeztem az orvost mitől van ez? Főleg a menszesz elején, végén, majd változókorban is lesz ilyen.

Ha már egy kevés vörösvértest szivárog, és érintkezik a levegővel, attól van ez a szag.

2011. okt. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!