Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SEGÍTSETEK! MI LEHET EZ? 13/L

SEGÍTSETEK! MI LEHET EZ? 13/L

Figyelt kérdés

van a hónaljamon egy kis gumó, fáj is.

kb. 7 hónapja ugyanazt a stift-et használom (nem ugyanazt hanem a fajtája ugyanaz) és eddig semmi bajom nem volt.

nemrég vettünk az auchan-ba egy eléggé olcsó dezodort, amit csak 2x fújtam a hónom aljára. + tesin egyik barátnőm dezodorát használtam tesi után 2x ami rexona, nem hiszem hogy attól lenne, az olcsóbbikra gyanakszom.



1. mi lehet ez??

2. orvoshoz kéne menni vele???


segítség kétségbe estem :((


13/L


2011. okt. 21. 16:17
 1/10 anonim válasza:
100%

Benne van vagy rajta?

Szerintem bőrgyógyászhoz fordulj, de valószínűleg irritáció a sok ezüst molekolától8 tehát a sok fémtől)

Ajánlom , márkásabb( Dove ) használj, mert ezek szerint érzékeny vagy rá!

2011. okt. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Hát szerintem nem árt egy bőrgyógyász de várd meg a többiek válaszát is!
2011. okt. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nyugalom, nem kell kétségbe esned! Nem hiszem, hogy valamilyen rákos elváltozás lenne, de így látatlanban ezt gyakorlatilag lehetetlen megállapítani. Tehát: menjél el szépen a háziorvoshoz, és ő majd megvizsgál. Ezt a lépést semmiképpen sem spórolhatod meg, ha pontot akarsz tenni a dolog végére. Egyébként csak egy jótanács: az olcsó szirszar dezodorokat hagyd a francba. Lehet, hogy spórolsz vele anyagilag, de baromira nem éri meg. Használd a viszonylag drágább termékeket. Többet kell rá költeni, de hidd el: megéri! A minőség fontosabb, mint a mennyiség. Úgyhogy tessék szépen elmenni orvoshoz, és az olcsó deodat meg már ki is dobhatod.

Legjobbakat!

2011. okt. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

arra figyeltem fel hogy fáj.

megnéztem és a bőröm alatt van jóval.

kb. fél cm.

2011. okt. 21. 16:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is csak ajánlani tudom a Dove-ot. (előző válaszoló voltam)
2011. okt. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az olcsót csak tesi után vettem illat miatt.
2011. okt. 21. 16:27
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!! :)
2011. okt. 21. 16:27
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


[link]


olvasd végig hátha valamelyik illik rád és ne ess kétségbe, amúgy nekem is volt már a hónom aljában csomó amitől fel sem tudtam emelni a kezem és ha megtapogattam fájt, de kiderült hogy izomcsomó el is múlt 2 nap alatt.

2011. okt. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Mindenképpen nézettesd meg orvossal!


Lehet az is hogy a hónalji nyirokcsomód van begyulladva, vagy allergiás vagy a krém egyik összetevőjére.

2011. okt. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mellrák szűrésre is elmehetnél!
2011. okt. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!