Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az egyik kisajkam sokkal...

Az egyik kisajkam sokkal nagyobb a másiknál és még a nagyajkak közül is kilátszik egy kicsit. Létezik ilyen másnál is, vagy csak nálam? Még szűz vagyok és azt hiszem az is maradok, mert nagyon zavar ez a dolog. Lehetséges egyáltalán így a szex?

Figyelt kérdés
2009. máj. 4. 01:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

NA ÉS? Akadályoz valamiben? Nem. Pusztán esztétika. Akkor meg? Legyen már ennyi önbizalmad. És különben is, ha egy fiú ezért nem akarna tőled többet, akkor azt mondom, menjen is a fenébe. Ezen semmi nem fog múlni.

Egyébként nekem mindkettő nagyobb és mindkettő kilóg, ilyen fajta vagyok és kész.

És ez legyen a legnagyobb bajunk mindkettőnknek.

2009. máj. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja és 6 éve párom van, és egy szót sem szólt ezért, sőt, odavolt, meg vissza, imádja.

Ahány lány, annyi nuni.

2009. máj. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, lehet, hogy épp ezért fog valaki szeretni!

Ettől nagyobb hibád ne legyen.

2009. máj. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, ahogy előttem is írták, ez legyen a legnagyobb bajod! Egyáltalán nem számít, hogy most nagyobb e vagy sem, mint a másik, egyszerűen nem ez a lényeg! És nekem elhiheted, én a ,,tökös csapatban" játszom, ha érted;)
2009. máj. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Régebben engem is foglalkoztatott, hogy néz ki ez természetes. Az is természetes, hogy így néz ki. Ne aggódj, senkinek sem rajzolt, szabályos a nemi szerve.
2009. máj. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!