Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi fertőzés miatt is...

Hüvelyi fertőzés miatt is késhet a menstruáció?

Figyelt kérdés
Már több mint tíz napja késik a menstruációm! De sürű (túrószerű) folyásom van, és égő, szúró fájdalmat érzek a hüvelyemnél! Már be vagyok jelentkezve nőgyógyászhoz, de addig is érdeklődnék, hogy szerintetek össze függésben van a kettő! Végeztem terhességi tesztet háromszor is és negatív lett mindegyik! Szóval van olyan fertőzés ami miatt késhet a havi? Előre is köszönöm!
2011. okt. 24. 15:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani, hogy sokszor érzem, hogy meg akar jönni, tehát menstruációs fájdalmaim vannak néha! Tanácstalan vagyok!
2011. okt. 24. 15:12
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tanácstalan vagy, akkor azt tanácsolom, hogy sürgősen menj orvoshoz, mert ebből nagyobb baj is lehet, ha halogatod!!!
2011. okt. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már ma voltam nőgyógyásznál, de nem fogadott mert nem volt időpontom! pedig általában azokat szokták akiknek sürgős problémájuk van! Erre kértem időpontot és csak két hét múlva tudtak adni egyet! De szerencsére szerdára be tudtam jelentkezni egy másik dokihoz! De addig is esz a fene, hogy mi van!
2011. okt. 24. 16:02
 4/5 anonim válasza:
szerintem elképzelhető, hogy amiatt késik, nekem is ez volt, de olyan szinten h mindig késett egy hetet azaz 5hetente jött meg, aztán meg amikot antibiotikumot kaptam rá a szokásos 7 helyett 11 napig tartott, ez egy hónapja volt és most viszont rendesen 4 hétre rá megjött, bár most is tovább tartott a szokásosnál, de gondolom ez még a gyógyszerek hatása és majd beáll... nekem is voltak alhasi fájdalmaim csakúgy spontán néha, bacit meg gombát is találtak végül, mostanra már csak az antibiotikum utáni gomba van de azonkívűl semmi bajom, és már a gombát is kezelem...XD
2011. dec. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi volt végül a baj? pontosan ugyanilyen tüneteim vannak, és még 2hétig nem tudok elmenni dokihoz, és nagyon aggódok, mit szedtél rá? előre is köszönöm a segítséget!
2014. máj. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!