Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszájseb. Mire számíthatok?

Méhszájseb. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Ma voltam nőgyógyásznál szokásos évi rákszűrésen, és kiderült, hogy van egy apró méhszájsebem. Nem lehet ott túl régóta, mert akkor állítólag véreznék együttlétek alatt is, de szerencsére ilyen még nem volt. Azt mondta a doki, hogy le kell fagyasztani, apró rutineljárás, nem fájdalmas. Van ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalata? Milyen volt a beavatkozás? Fájt közben vagy utána?


A másik, hogy anyunak is volt méhszájsebe, 4× is lefagyasztatta, de mindig kiújult. Ez lehet örökletes, vagyis én is számíthatok arra, hogy ki fog újulni?


Félek :S


2011. okt. 24. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne félj, nem mindenkinek újul ki. Nekem 15 éve volt méhszájsebem, de azóta is mindig P2-es a citológiám.
2011. okt. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!