Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi okozhatja a komedót?...

Mi okozhatja a komedót? (fehér mitesszerek az állam környékén)

Figyelt kérdés

az állam melletti rész mindkét oldalon tele van vele.... igazából nem is látszik, csak fényben illetve ha nincs rajtam smink, de nagyon zavar, főleg mert sokszor pattanás is lesz belőle.


nemrég váltottam fogamzásgátlót, de sajnos nem javult a helyzet pedig ebben bíztam...


Mit gondoltok, mi lehet? talán valami allergia?

vagy a krém, amit az arcomra használok? (ez egy zsíros krém, mert a bőröm az arcom kétoldalán nagyon száraz, viszont az állam és a homlokom zsírosabb, titpikus kevert bőröm van. de az államra is azt szoktam kenni.)

vagy a stressztől is lehet?


ja és 25 éves vagyok, de soha nem volt problémás a bőröm, kamaszkoromban sem voltak pattanásaim, az utóbbi 1-2-3 évben jött ez elő.)


Előre is köszönök szépen minden választ!


2011. okt. 24. 17:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!