Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatosan visszatérő...

Folyamatosan visszatérő hüvelyfertőzés: Mit mond rá a dokitok? Mindig mást ír fel? Húzzátok-halasszátok vagy az első apró jelnél mentek megint?

Figyelt kérdés

Mit éreztek, mikor látjátok, hogy megint nem jó valami? Párotok hogy tolerálja?


Én már nagyon unom, el vagyok keseredve!!!! Tegnaptól megint sárgás folyásom van és ég, mikor mosakszom!! Elegem van már :-( Páromnak már nem is akarom mondani, olyan ciki!! Megértő meg minden, csak ciki már. Meg megint dokihoz, ááá....


2011. okt. 24. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Párodat kezelték?

Vett mintát a hüvelyedből és csinált tenyésztést, vagy rád nézett és felírt vmit?

Szedsz fogamzásgátlót?

2011. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most kezdtem el szedni a fogamzásgátlót 1 hónapja. 3 hónapja szültem. De már évek óta küszködök :-( Terhességem előtt is volt valami mindig, terhesség alatt is, pedig együtt sem voltunk, 6 hetes vizsgálatkor is, és most is érzem megint. Nem is tudom, hogy minek egyáltalán tabi, ha úgyis óvszer kell, hogy nehogy tikitaki legyen. Igen őt is kezelték, a kedvemért elment szakemberhez is, de minden oké nála.

Lehet, hogy a doki a pancser? Nem tudom, hogy mit csinál. Megvizsgál és ír fel valami fertőtlenítő golyót, vagy néha Kliont. Mindig az elején megyek a fertőzésnek, annyit mond, hogy igen, látok egy kis "csapadékot". :-S

2011. okt. 24. 23:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a gyógyszert addig kár olt elkezdeni, míg meg nem oldódik a probléma. Baromira hajlamosít a fertőzésekre ugyanis.

Keress másik orvost.

2011. okt. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
sikerült orvosolni a problémát? sajnos én is ebben a cipőben járok:(
2014. jún. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!