Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek volt mostanság abortusza?

Kinek volt mostanság abortusza?

Figyelt kérdés
Miért? Mikor? Hogy vészeltétek át?
2011. okt. 27. 08:19
 1/3 A kérdező kommentje:
VAGY MISSED AB-JA? :(
2011. okt. 27. 08:38
 2/3 anonim válasza:

Nekem 4 hónapja volt,mert betegen született volna!

Nem kellemes érzés és meg van a veszélye,hogy többet nem lehet gyerek!

2011. nov. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kicsit több, mint 5 hónapja volt, de olyan, mintha 5 napja lett volna. A legfőbb ok, hogy nem élünk túl jól, nincs munkahelye a páromnak, én még tanultam, (most is, csak már máshol), és a szüleim gyűlölköztek már a gondolattól is, hogy gyerekem legyen, és még velük lakom. Hogy vészeltem át? Nem tudom ezt átvészelni. Az egész nyár olyan, mintha pár nap lett volna, az is végigbőgve, és végig nyugtatózva, mert nem bírom elviselni a gondolatot, hogy megtettem. Egyedül a párom éltet. A családomat útálom, és ezt az országot is, hogy egy romának is lehet gyereke, mert annyi segélyt kapnak, egy dolgozni akaró magyar meg nem vállalhatja be, mert minden kis pénze elmegy a számlákra, adókra... :( Sosem fogom kiheverni. Életem legrosszabb döntése volt, és utána akarok menni.
2011. nov. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!