Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szőrös a hátam, a hasam! Mit...

Szőrös a hátam, a hasam! Mit csináljak? Annyira gusztustalan, és nincs senkim akit megkérhetnék hogy segítsen szőrteleníteni a hátam, csak az apám vagy a báttyám, de az már milyen gáz. ) :

Figyelt kérdés

én az apámmal és a báttyámal nem állok valami szoros kapcsolatban, úgyhogy nemtudom megkérni h segítsen...

és most elköltöztünk külföldre, ahol még barátnőim sincsenek, és akik ismerőseim vannak azokkal is a fő téma az az hogy mennyire értem meg a nyelvet...velük beszélni is alig tudok :( mit csináljak?

14/L


2011. okt. 28. 01:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

miota ilyen? valoszinuleg valami hormonalis problema lehet, amivel viszont erdemes lenne elmenni orvoshoz?

amugy hol laksz most?

2011. okt. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérj beutalót endokrinológushoz, mert ez valami hormon probléma.
2011. okt. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Birmingham, Anglia új lakhelyem

2011. okt. 28. 12:39
 4/7 anonim ***** válasza:
vegyél szőkítőport és oxidálót, csomagban lehet kapni, sztem angliában is forgalmazzák és vazelint. vazelinnel kendd be magad a szőkítendő területen, és keverd a port és az oxit össze egy pl műanyag tálban. kb tejföl sűrűségűre. utána kend vékonyan magadra. szépen kifakítja a sötét szálakat. pl bajuszra is kiváló. amúgy kozmetikus is megcsinálja. nekem is hasonló problémám van a világos bőröm és a sötét hajam miatt. nem kell hozzá külső segítség, csak alaposan tűzzed föl a hajad, nehogy megfogja a festék:D (amúgy az orvosi vizsgálat azért szükséges, ne hagyd ki.)
2012. jún. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
lézerrel tüntesd el csak egyszer kell.. gyűjts rá össze valahogy vagy nemtom
2012. okt. 31. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ideiglenes megoldásnak epilátor,azzal vlhogy hátra tudsz nyúlni,vagy gyanta?!
2013. márc. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 s.nikolett18 válasza:
Menjel kozmetikushoz az megcsinalja neked:D havonta egyszer nemhiszem h nagy összeg lenne
2015. márc. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!