Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj van ha 3 napig van meg a...

Dukai regina kérdése:

Baj van ha 3 napig van meg a menzeszem? Eben a hónapban 2 napot késett is Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Volt már hogy 2 napig volt meg ugyanígy egy októberi hónapban. De akkor még szűz voltam. 2 éve van meg nekem, és fél éve vesztettem el a szüzességemet legutóbb a hétvégén csináltuk a barátommal. Most terhes vagyok? vagy fel vagyok fázva esetleg? vagy netán nem lehet gyerekem a későbbiekben? Mi lehet az oka a késésnek illetve a hamarabbi elmúlásnak általában 4-5 napig szokott meglenni most viszont kedden megjött és pénteken elmúlt az az ma:S.

CSAK AKKOR VÁLASZOLJ HA KOMOLYAN ÍRSZ!(NE KÁROMKODJ LÉCI)


2011. okt. 28. 06:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Hátha a szine is másabb volt, esetleg barnásabb az terhességre utal, ha mégsem vagy az akkor lehet hormonprobléma is. Pozitiv és negatív terhességi teszt esetén is érdemes elmenned nőgyógyászhoz!!!
2011. okt. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szoktatok védekezni? Hogyan? Mikor voltál együtt utolsó előtti alkalommal a barátoddal? Terhességi tesztet csinálj. Ha negatív akkor egy hét vagy inkább két hét múlva csinálj mégegyet. A felfázásnak ehhez nem sok köze van, max valamilyen nőgyőgyászati probléma, esetleg ciszta. De ha nem terhesség akkor is még elég fiatalka vagy, ilyenkor előfordulhat hogy nem mindig úgy jön meg ahogy kéne. Az a gyanúm, hogy nem voltàl nőgyógyásznál a szüzességed elvesztése óta. Pótold! Ezt a nem lehet többet gyerekem kérdést nem tudom mi alapján vetetted fel. Nem bántásból mondom, de ha màr elég érettnek érzed magad a szexhez, akkor felkészültebb is lehetnél. Még nem késő informàciókat gyüjteni, ha más nem internetről, vagy nőgyógyásztól. Ha mész dokihoz minden kérdésre őszintén válaszolj, hogy indokoltnak lásson ultrahangra küldeni, ami mindenkêpp hasznos lenne neked. Most még ne rémülj halálra, nem kizárt hogy semmi "gond". Bár sanszos ha nem szoktatok normálisan védekezni. Ha most terhes is vagy, valószínű ettől nem leszel meddő.
2011. okt. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszike a válaszokat szerintem nem vagyok terhes mert hétvégén csináltuk utoljára és az előtt pedig dátumra nem tudom de múlthéten hétvégén mert nem érek rá máskor ilyennel foglalkozni mert tanulok nem érzem magamat érettnek sem a szexhez sem semmi máshoz nőgyógyásznál soha nem voltam még de nem lehetek terhes mert akkor nem jött volna meg és tényleg meg vagyok fázva mert a derekam is szokott fájni nyáron is így voltam és már máskor is késett volt hogy 30 naponta jött meg szóval még nem állt be és olyan is volt már hogy 2 napig volt meg szóval szerintem nem vagyok az csak arra lettem volna kíváncsi miért nem áll eb és hány éves kortól fog beállni rendesen már tudom nem mindenkinél ugyanúgy van de általában milyen korban áll be mire számítsak?
2011. okt. 28. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!