Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez a pirosság?...

Mi lehet ez a pirosság? Megfigyeltem, hogy a húgycsőnyílásomnál a kisajkak tövében piros színű a bőröm é még néha fáj is ha megtörlöm.

Figyelt kérdés
Lehet hogy kidörzsölte a "rossz, olcsó Wc papír"? mert most a dörzsiset hazsnálom, de már nem sokáig csak holnapig,mert nem otthon vagyok.
2009. máj. 5. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat hogy a papír okozza! Lehet egy gyenge allergiás reakció!! Ha a papírt már nem használod és akkor sem múlik akkor fordulj orvoshoz mert lehet egy fertőzés is!
2009. máj. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Bátor lány vagy hogy megkérdezted.Legalább van amin röhogjek egész delután.bocs de ilyeneket nem illik kérdezni
2009. máj. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ohh h rohadnál meg, nem kell irni ha ekkora paraszt vagy! rem az AIDs visz el de gyökér!
2009. máj. 11. 16:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is lehet allergiás reakció hogy másfajta papírt használsz mint amit megszoktál, vagy egy enyhe gyulladás. Azért szerintem ha sokáig nem múlik/rosszabbodik kérdezz meg egy orvost.

Üdv

2009. máj. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sajnos ezután előjött a hüvelygombám :(, biztos a papír volt, és kedvezett a kidörzsölt terület, demár kikezeltem és elmult.köszi, az értelmes válaszokat!
2009. máj. 16. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!