Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, Ti hogy vagytok a...

Lányok, Ti hogy vagytok a mensi alatt?

Figyelt kérdés
Előtte 1-2 nappal,közben és utána rögtön amikor elmúlik. Nekem most megvan és nagyon rossz..szédülök,hányingeren van,nem nagyon van étvágyam,és nagyon görcsöl a hasam!! :( Máskor nem szokott most akkor miért jobban?? :/
2011. okt. 29. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy mint máskor. Ritkán fájok, ez a maximum.
2011. okt. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az előtte levő hét pokoli, hisztis vagyok, mindenen kiakadok, görcsoldón élnék, ha hordanék magamnál, mire meg este hazaesek, nincs értelme bevenni. Miután megjön, minden happy, max kicsit jobban van igényem az alvásra...
2011. okt. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Menstruáció előtt nyűgös vagyok, hirtelen hangulatváltozásaim vannak, mikor az egyik percben nevetek, a következő percben legszívesebben sírnék, amikor görcsölök. Én is menstruálok, ma van a 2. napom. Nekem az menzesz előtt és közben is megnő az étvágyam. Éjjelente keveset alszom, főleg az első két napon. A többi nap tűrhetőbb.

21/L

2011. okt. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én onnan szoktam tudni hogy meg fog jönni( dátumon kívül) hogy érzékenyebb lesz a mellem alatta meg tul.képpen fáj is ha erősebben hozzáér valami, az első napon szoktam érezni kis fájdalmat a petefészkek körül de nem görcsölt még soha úgy hogy elviselhetetlen lenne a többi napon nem is érzem még azt se ha elmúlik utána levő napokban pedig semmi. De ez mindenkinek más kinek milyen a szervezete, ha nagyon elviselhetetlen érdemes görcsoldót venni.
2011. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ma 21:07

Nekem a menzesz előtt.. (bocs elírtam a névelőt)

2011. okt. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem előtte 1-2 nappal fájnak a melleim, és sűrű folyásom van, meg néha hasmenésem is van. Nagyon ideges is vagyok, és jobban kívánom az édességet, mint általában. Mensi alatt semmi komoly, a lábaim érzékenyebbek, néha fáj a derekam, meg a fenekem. Görcsölni sosem szoktam, hányingerem sincs, és nem is szédülök. Bár, az elmúlt két alkalommal voltak fura dolgok: A két hónappal ezelőttinél, talán a 4. vagy az ötödik napon (nekem olyankor már múladozik el a vérzésem), nagyon rosszul voltam. Hányingerem volt, talán be is lázasodtam, fájt a fejem, be kellett vennem fájdalomcsillapítót. A hasam is tompán görcsölt, de nagyon kellemetlen volt. Az előző havinál meg ugyanez a tompa görcs volt, szerencsére más bajom nem volt. Amúgy a jelekből azt hiszem, holnap fog megjönni nekem.
2011. okt. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kicsit idegesebb vagyok előtte, plusz a mellem is majd szétdurran. Alatta első nap fáj a hasam, a többin jól vagyok nagyjából.
2011. okt. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem is ez ma a 3. napom.... reggel iszonyatosan görcsölt a hasam,de azt veszem észre,ha mozgok akkor jobb lesz. Érdekes nekem a melleim nem szoktak fájni előtte.Már egy picit kezd elmúlni a hányingerem,és az étvágyam is kezd visszajönni. :) Nekem sem volt eddig ilyen rossz,de ez a mostani ez az sajna...
2011. okt. 30. 14:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem előtte egy héttel már fájnak a melleim, más panaszom nincs. Jó kedvem van, átlagos az étvágyam is. De mikor megjön elszabadul a pokol... mikor görcsölök nagyon gyakran vagyok rosszul: lever a víz (mindenem tiszta víz), egész testemben remegek, hányok, kiszáradok. Mikor már kezdek fázni és álmosodok, akkor tudom, hogy múlik (meg hát érzem is). De ha nem görcsölök, akkor nincs más gondom.
2011. okt. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem első jel az,hogy mindenkibe belekötök, és mindenki idegesít. Itt már sejtik, hogy mi lesz, én nem, és mégjobban beléjükkötök :D előtte 1-2 nappal folyamatosan bőgök, még egy társadalmi célú hirdetésen is. Sőt megfejelem 1-2 szerelmes filmmel :D Utána pár napig nem vagyok hajlandó semmit sem csinálni a kötelező dolgokon kívül. Folyton bálnának érzem magam, megduzzad a bokám, a csuklóm, a hasam... felpüffed a szemem.. De ez javult, mert fél évig szedtem fogamzásgátlót. A fájdalom enyhült. Előtte úgy fetrengtem az ágyon hogy a lábaimat teljesen feltettem a falra és tornáztam, hogy ne fájjon.
2011. nov. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!