Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szedett valaki Milligest...

Szedett valaki Milligest tablettát?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem, hogy abba hagyom. Ez szeptemberben volt. El telt több mint egy hónap és még nem jött meg. Amíg szedtem mindig időben jött meg, ez volt az első gyógyszermentes hónapom.
2011. okt. 30. 06:31
 1/4 anonim válasza:
Nem lettél terhes?
2011. okt. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amíg szedtem a tablettát időben jött meg. Még előtte szakítottunk a barátommal, de én még befejeztem a megkezdett levelet. Akkor megjött rendesen. Amióta elhagytam a tablettát nem voltam senkivel.
2011. okt. 31. 14:43
 3/4 anonim válasza:
Keresd fel a nőgyógyászod, mert gondolom nem pár napos késésről van szó. Talán jobban jársz, mert tud hasznos tanácsot adni számodra.
2011. nov. 1. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Idén elhanyagoltam a rákszűrést mindenképpen elmegyek. De közben ma reggel megjött, iszonyatosan fáj a hasam, derekam, és a fejem.
2011. nov. 1. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!