Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet ebből még baba? Nagyon...

Lehet ebből még baba? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
Október 9.én kellett volna megjönnie..mindig 29.nap vasárnap jön meg...most késett 4 napot..13.án csütörtökön jött meg, rendesen tartott 6 napig..Sosem volt még ilyen hogy késett volna..azalatt a 4 nap késés alatt iszonyatosan görcsöltem..és mielőtt megjött volna, annyira begörcsöltem vagy 5 percre,hogy majdnem összeestem..lehet hogy ciszta volt nem?viszont barátommal volt néhány megszakításos közösülésünk védekezés nélkül..és a legutóbbi után kis véres pecsét volt a bugyimon...és utána kellett volna néhány napra megjönni..Most szerda csütörtök körül volt peteérésem..onnan tudom hogy akkor ,mert aznap elég sok folyásom van.És azóta annyira érzékeny a mellbimbóm, pláne a bal oldali kicsit megnyomom nagyon fáj..és félek, hogy nem e lehet hogy mégis terhes vagyok.Mennyi erre az esély?Nincs egyéb tünetem, csak a mellem.Szóval van okom aggódni vagy nincs, vagy vegyek egy tesztet? ..Köszönöm előre is a válaszokat!
2011. okt. 30. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább vegyél tesztet, terhesség alatt is fölléphet vérzés, bár általában gyengébb a normálisnál.

Ha negatív, de továbbra is furcsa tüneteket tapasztalsz, akkor menj orvoshoz, és említsd meg, hogy esetleg terhes is lehetsz.

2011. okt. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenféleképp vegyél tesztet, vagy látogass el a nőgyógyászhoz!
2011. okt. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

annyi, hogy amikor megjött barna volt és elég darabos:S...

kb 2 napig normálisan jött csak darabosan...3.napon délelőtt kevés..utána semmi .másnap meg úgymond minimálisan véreztem a 6.napig..

na most még idegesebb lettem :S

2011. okt. 30. 17:45
 4/5 anonim ***** válasza:
nem akarlak ilyeszgetni de több mint valószínű hogy terhes vagy de biztosat csak az orvos tud mondani
2011. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet, baba volt a dologban?
2012. jan. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!