Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Várható-e jelentékeny mellmére...

Macskajós kérdése:

Várható-e jelentékeny mellméretváltozás 17 éves kor után?

Figyelt kérdés
Átlagosnál kisebb mellmérettel lehet-e még számítani növekedésre, formálódásra, ha az 17 éves kor előtt nem történt meg?(szülést leszámítva)Ront-e az esélyeken a hason alvás vagy a nem túl rendszeres étkezés?
2011. okt. 31. 05:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom 20-21 éves korig nőhet a mell.
2011. okt. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. A mell mérete örökölt, a táplálkozás, hasonfekvés, stb nem változtat ezen.

2. A mell addig nö, amig az illetö kifejlödik - ez korán érö alkatnál lehet 16 év, késön érönél meg 23-24 is.

3. A mell mérete a legkevésbé lényeges egy kapcsolatban, ha valakinek csak az a lényeg a partnerénél, azzal nem érdemes kezdeni, mert úgysem lesz tartós.

4. Az esetleges opertativ megoldásokat nem javaslom, mert egyrészt ronda (természetellenes) a kinézete, és a férfiak esetleg nézni még szeretik, de megfogni, vagy más módon érezni nem, mert nem mell-szerü, hanem gumilabda szerünek érzödik.

2011. okt. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem párkeresés okán tettem fel a kérdést. Nem másnak, elsősorban magamnak szeretnék tetszeni, az önbizalmamnak van szüksége a nőies idomokra. Műtéti beavatkozásra egyáltalán nem gondoltam, annyira nem súlyos a helyzet, ráadásul manapság kiváló fehérneműk kaphatóak.
2011. okt. 31. 08:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg anyukád és nagyszüleid mellméretét

műtét nélkül annál nagyobb nem lesz neked, max nagyon picivel

egyébként ha nagyon le vagy fogyva, akkor a melled is le lehet fogyva, illetve nem tud nőni

de ha egészséges súlyod van, akkor normális méretű, ami a génjeidben van kódolva

2011. okt. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!