Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kimarad a menzeszem. Miért?...

Kimarad a menzeszem. Miért? (fontos)

Figyelt kérdés
Az első menstruációm 1 és egy negyed éve jött meg, de azóta többször egymás után voltak olyan hónapok amikor kimaradt. Aztán megint megjött, de most már megint késik két hónapja. Mi lehet a baj? Egy kicsit vékony vagyok, lehet, hogy e miatt? Kérlek segítsetek 14/L
2011. nov. 1. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem a vékonyságod a mérvadó hanem hogy 14 vagy. Még nem állt be ennyi, hidd el előbb utóbb lesz egy rendszeresség benne :)
2011. nov. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lehet,hogy még nem állt be a ciklusod.

ha nem vagy túlságosan vékony(BMI kalkulátoron megtudod nézni)akkor szerintem nem lesz gond,beáll majd magától.

2011. nov. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem állt be de még 1-2 év ilyen lesz

ez nem megy egyik pillanatról a másikra

nekem is így volt

2011. nov. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is csak erősítenni tudom az előttem hozászolókhoz,nyugi semmi baj,ez mindenkinél így működik 1-2 év és rendesen beáll a havid :)
2011. nov. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak mert már kezdtem aggódni, de tudom, hogy az se jó... :) A BMI 16.3-at mutat-sovány, csak azért kérdeztem ezt is mert azt hallottam, hogy esetleg ettől is függhet. Még egyszer köszi a segítséget.
2011. nov. 1. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!