Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16,5 éves vagyok még nincs...

16,5 éves vagyok még nincs menzeszem de tegnap és ma barna folyásom volt (1-2 csepp) görcsölt az alhasam is de csak bal oldalon. Most meg fog jönni?

Figyelt kérdés

létezik még olyan lány akinek 16 évesen nem volt menzesze???????


16/L

köszi a segítséget kicsit meg vagyok ilyedve


2009. máj. 6. 15:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem is így kezdődött, amikor először megjött - meg is ijedtem, hogy miért barna, mert azt hittem piros lesz

úgyhogy szerintem ez már az első vérzésed :) de ha mégse a havid lenne, akkor sem vagy elkésve 16 évesen, ne aggódj

2009. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Van egy 17 éves ismerősöm, akinek még nincs. A családjában anyai ágon mindenkinek 18 felett jött meg először, valószínű ezt örökölte a génekkel. :)

Nekem pl. 2 hónappal az első rendes menstruáció előtt volt egy csepp. De lehet neked most fog megjönni.

2009. máj. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%

15 éves vagyok és még nem jött meg:) örülök is neki,meg szégyellem is:S

fehér folyásom már van elég régóta...

2009. máj. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát nekem mikor először megjött csak pár csepp barnás folyás szerűség volt és 2 napig tartott az egész.És utána rá pont 1 hónapra rendesen megjött akk már pirosasbarnás volt és 5 napig rendesen.

Hát am elég nagy a valószínűsége mivel a hasad is görcsölt.Sztem v menj el dokihoz v még várj pár napot és ha elmúlik akk max még 1 hónapot akk talán már rendes lesz mint nekem.

Am ne aggódj h 16 vagy és még nincs,van pár lány ezzel így itt is vannak az oldalon oylanok akik ilyesmiket kérdeznek h mitől meg minden.Én is 16 vok és 14 évesen jött meg én be voltam ijedve mert az oszt.-ból akk már mindenki.am sportolsz vmit v szedsz vmi gyógyszert?Mert attól is lehet.

Am meg nem vagy elkésve a szüleink korában ez volt a normális ha 15-17 évesen jött meg.Lehet te később érő típus vagy.

Szal ne csüggedj!

pusy

2009. máj. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

azt hittem ma már mindenkkinek 12 13 évesen jön meg .Voltam sportorvosnál és a 11 éveseknek már megjött nekem meg nem ,de nem volt baj azt mondták hogy 17 éves koromig várjak :S


DE nekem télleg 1 csepp volt csak (barna)

2009. máj. 6. 15:27
 6/15 A kérdező kommentje:

igen sportolok :) elég sokat

de a csapattársaimnak normálisan megvan

2009. máj. 6. 15:29
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
nekem 12evesen jott meg eloszor,en a te helyedbe elmennek egy nogyogyaszhoz vagy valamilyen orvoshoz
2009. máj. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ez butaság. Nem kell aggódnod, a hivatalos úgy van, hogy ha 16 éves korodban sem jön meg akkor érdemes elmenni nőgyógyászhoz. Szóval amikor már bőven 16 vagy majdnem 17.

De a melled nőtt már valamennyit? Gondolom a szőr növekedése is megindult pl. intim rész, hónalj stb. Ha ezek megvannak ne aggódj hamarosan meg fog jönni, csak te későn érő típus vagy.

Van még ilyen ma is, akinek későn jön meg, mindig is volt.

Nekem is barnával kezdődött az első, hirtelen nem si tudtam mire vélni.

De az is lehet, hogy csak felfáztál mert csak egyik oldalon görcsölsz... ne aggódj, amikor kell úgyis meg fog jönni.

Addig is várj türelemmel, ha később sem jön meg akkor is adnak rá gyógyszert vagy hasonló, nem kell megijedni semmi nagy baj nem lesz.

2009. máj. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
van mellem de még nem olyan nagy és mostanába nem láttam drasztikus nagy fejlődést(növekvést)
2009. máj. 6. 15:57
 10/15 anonim ***** válasza:

Az jó jel, ha már elkezdett nőni. Valószínű akkor fog még inkább növekedni ha már megindul a menstruáció és majd utána.

Szerintem ne aggódj, nemsokára meg fog jönni.

És tényleg hallottam én is olyanról, hogy valakinek 18 évesen jött meg. Aztán rövid idő alatt behozta a társait, úgy értem nőiesebb lett az alakja stb. Van aki ilyen késői típus, nincs ezzel baj.

2009. máj. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!